reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty Swiateczne dla duzych i malych- inspiracje

A gdzie jezdzisz na zakupy? do SC czy o centrum Dublina?
To różnie, ale najczęściej do Newbridge, Carlow, na Tallaght albo Blanchardstown;-) Po centrum Dublina mój O. nie znosi jeździć, a dopóki jestem od niego uzależniona, to on ma decydujące zdanie:-p
A powiedz gdzie jezdzicie do H&M ?? w Portlaois jest czy do Newbridge?? W Carlow nie ma a z checia bym odwiedzila ten sklep:tak: a w Newbridge gdzie jest??bo wiem ze jest,tylko gdzie:sorry:
W tym duzym centrum handlowym??White....cos tam ??
Dokładnie:-) H&M jest w Whitewhater w centrum Newbridge:tak:
WhiteWater Shopping Centre - the source of inspiration

Tak sobie myślę, że jeszcze do Dundrum SC bym się wybrała, ale to już chyba po nowym roku;-)
 
reklama
Witam mamy z Irlandii :)
Korzystając z tego,że powstał taki wątek zaproponuję coś na miły prezent dla Was lub dla kogoś z rodziny czy znajomych. Jest to biżuteria hand-made,którą wykonuję. Tylko teraz w ofercie świątecznej przygotowałam niedrogie komplety/ kolczyki + naszyjnik lub bransoletka/ oraz zestawy kolczyków,które samodzielnie można skomponować :-) Komplety są zapakowane w ozdobne,świąteczne pudełka.Wystarczy tylko napisać od kogo i dla kogo jest dany prezent.:-)
Jeśli ktoś byłby zainteresowany mogę przesłać na maila wirtualny katalog lub wysłać fotki.
Jestem z Galway,jesli ktoś ma ochotę zobaczyć lub przymierzyć błyskotki to oczywiście możemy to zorganizować. Mogę także biżuterię wysłać pocztą.

ZAPRASZAM

hej,byłabym zainteresowana tym katalogiem- justys3@o2.pl z góry dzięki;-)
 
Ja kupilam fajne skarpety swiateczne w Dunnes za 1.5 e i sliniaki swiateczne tez sa super:-)

I wogole jak zobaczylam te ubranka typu pulowerek w balwanki, koszula pod spodem i te sprawy to wymieklam. Czaje sie zeby Alowi kupic taki komplecik jak pojedziemy w pierwszy dzien do dziadkow...niech robi wnuk furore.

Teraz mam dylemat nad prezentem na Mikolajki bo chcialabym cos takiego czym napewno bedzie sie juz umial bawic i nie wiem co...:eek:

W weekend dostal od mojej kumpeli ta krowke
Vtech Moosical Beads – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
ale mimo ze spiewa, swieci sie i wogole to jakies takie marne zainteresowanie wiec troche zglupialam bo do tej pory myslalam, ze wlasnie takie zabawki beda the best...:eek:
No i teraz to juz naprawde nie wiem....On i tak najbardziej lubi sie bawic moimi koralami lub moim telefonem!!:szok:
 
Ewekom- mojej siory kumpel ma raka jader. Lekarz od razu zapytal go, czy przypadkiem nie nosi telefonu w kieszeni spodni. Okazalo sie, ze owszem nosil. Lekarz powiedzial, ze przebywanie w bliskiej odleglosci od telefonu jest mega rakotworcze. Wielu facetow dostaje tego raka wlasnie przez to, ze ciagle maja telefon blisko klejnotow.Tak wiec ja lekko schizuje i trzymam malego z dala od fal.... Chociaz czasem to trudne, a ten brzdac tylko raczki wyciaga zeby zlapac.;-):-)
 
reklama
Julia 28 wysłałam Ci katalog kilka dni temu...Czyżby nie dotarł??? Na wszelki wypadek jeszcze raz wyślę za chwilę! Pozdrawiam
 
Do góry