reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty Swiateczne dla duzych i malych- inspiracje

Julia 28 -niestety nie wiem co się dzieje, ale nie mogę wysłać maila do Ciebie. Dostaję informacje zwrotną,że są jakieś problemy z dostarczeniem wiadomości.Może masz jakiś drugi adres???
 
reklama
A to nasze zakupowe prezenty:
- dla trochę ponad dwuletniej dziewczynki:
E06033_M.jpg

- dla 5.5letniego brata mojego O.:
A04547_M.jpg

B06413_M.jpg

- na razie dla Victora (szukamy jeszcze jakiegoś pojazdu albo zestawu typu playmobil):
B02863_M.jpg

G07654_M.jpg
tą z żółwiem już mu daliśmy i super się nią dzisiaj bawił:tak: A i my chętnie dołączyliśmy:-D
- dla Oliego:
51DHISDcnZL._SS400_.jpg

Myślę, że to by było na tyle:-p:rofl2:
A Wy co kupiłyście/kupujecie?;-) Chętnie poznam nowe typy, bo w lutym moje chłopaki mają urodziny, więc miesiąc przerwy i znowu prezenty:shocked2::-D
 
Julia 28 -niestety nie wiem co się dzieje, ale nie mogę wysłać maila do Ciebie. Dostaję informacje zwrotną,że są jakieś problemy z dostarczeniem wiadomości.Może masz jakiś drugi adres???
danny22@op.pl taki julia28@amorki.pl moze żle napisałam .....Ja chciałam kupic mojemu kolejke.....ale jeszcze nie jestem pewna moji tez maja urodziny w lutym hheeeee
 
Dla Wiktorka od dziadków kupujemy farmę :tak:
My Little Farm – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
i statek najprawdopodobniej
Activity Pirate Ship – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
a od nas tak zachwalany Scout pyppy
Scout My Puppy Pal – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores

co do naszych prezentów to właściwie chyba nie będziemy sobie robić jak już to wolimy zainwestować w coś do domu jak np garnki tefala :tak:
 
reklama
Pod choinkę Antek dostanie rower,a Matt jeszcze nie wiem.
Za to na mikołaja Matt dostanie bapugany czy jakoś tak :baffled::baffled: a Antek kosz do koszykówki i piłkę.
No a mąż figę z makiem :-D
 
Do góry