reklama

prezenty

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez naja, 27 Listopad 2005.

1. naja

naja Fan(ka)

swieta ida... za oknem sniezek, atmosferka sie robi, na kasie jakos nie spie, a prezenty trzeba by rodzinie sprawic... nawet nie to, ze trzeba. lubie je dawac, tylko cosik mnie z pomyslow wyjalowilo. dziecq znajde pewnei jakas zabawke, wiec niby to nie klopot, ale rodzice, babcia, ktora oczywiscie wszystko ma, facet..?

moze macie jakies pomysly? podzielmy sie nimi, bo czasu coraz mniej :) [​IMG]

2. e_mama

e_mama Lipcowe mamy '05 '09

Ojojoj :o, to fakt, mnie w tym roku też czeka obdarowywanie jak nigdy, bo święta spędzamy z rodziną męża, a w tym wypadku prezenty są ważniejsze od samych świąt :mad:. W związku z powyższym wpadam w lekki, na razie lekki ;), popłoch, bo kasy za wiele niet, a chętnych do obdarowania mnóstwo- przekrój pokoleniowy.
    Chętnie się podłączę pod pomysły, bo sama mam ich nie wiele, póki co dla dziecka czeka piesek zebulo, no ale co dla całej reszty ?

3. reklama
  4. żużaczek

żużaczek Gość

Wszystko zalezy od zainteresowan, charatkeru danej osoby no i od "kieszeni" niestety. Ja mam mega problem co kupic męzowi. W ubiegłym roku dostał sliczne spinki do mankietów i krawata a na urodziny pioro parkera. Teraz zupełnie nie wiem co mu dac. Marzy mi sie cos stylowego na biórko, ale ceny mnie powalają...Tesciowie dostana nalewkę mojej roboty w pieknej karafce, ciotka komplet reczników (zamówiła sobie). Moim zdaniem fajnym pomysłem jest podarowanie kilku osobom róznych kubków z tej samej serii - prezent niedrogi a dowcipny.

5. naja

naja Fan(ka)

co do faceta zawsze na miejscu w moim wypadq sa ksiazki i plyty, ale ze dostaje je przy kazdej okazji wolalabym tym razem zmienic repertuar. tzn. ksiazeczke qpie jakas na pewno, ale co procz tego..?

qbki w moim wydaniu odpadaja. jestem ich wielka fanka, sama mam ponad 60 i zlinczuja mnie, jak jakis jeszcze qpie ;D

poza tym co do familii zamowien nikt skladac nie chce, a jest to bardzo wygodne. zdaje sie wiec na dobre rady, bo w swoja pomyslowosc cosik nie wierze ;)

6. minozka

minozka Fanka BB :)

U nas najbliższa rodzinka dostanie kalendarze z moimi dziewczynkami.

Co do prezentów... braku kasy... dużej rodziny... My zrobiliśmy tak: LOSOWANIE i ustalilismy stawkę do jakiej kwoty kupujemy prezenty.

moje propozycje:
    dla koneserów napojów trunkowych: komplet otwieraczy z korkami
    dla karciarzy.. nowy komplet kart do gry
    dla ręcznych dziergaczy płci pięknej... jakaś włóczka

7. marianeczka

marianeczka persona non grata

u na stak samo - kalendzare z tysiem. na allegro znalazlam fajne kalendarze biurkowe na 53 zdjecia, mozna wpisac wlasne swieta i niotatki, np. "pamietaj o urodzinach ukocanej zony" :) wychodzi niedrogo (scienne sa drozsze). za dwie sztuki (bo jedna gratis) placimy chyba z 50 zyli, z przesylka.

a lubemu kupuje domowy zestaw do wytwarzania piwka ze strony "browamator", koszt spory, bo ok. 160 zl. ale wiem, ze sie ucieszy... jak to facet!

8. minozka

minozka Fanka BB :)

a u nas z racji zawodu męża i jego znajomościom może uda sie zrobic kalendarze za darmo... :D

9. żużaczek

żużaczek Gość

no własnie mimozka... ja własnie tak zrobilam (co prawda pocztówki a nie kalendarze) i pospieszyłam się - nie pomyslałam, zeby to na prezenty zostawic.

10. reklama
  11. Agnexx

Agnexx Gość

Krótko mówiąc ja idę na łatwiznę... ::)
    Najczęsciej kupuje komplet kosmetyków oryginalnie zapakowanych w pudełku. To może być szampon + odżywka, albo balsam do ciała + rękawica gratis, itp. 8)

12. naja

naja Fan(ka)

qrcze, u mnie ten klopot, ze staram sie qpowac tak, jak i ja chcialabym byc obdarowana, a szczerze mowiac komplet kosmetykow by mnie nie rajcowal. a nie.. wujka tak czasem zbywam, ale jemu ciezko cos wybrac. chyba sie za bardzo przejmuje.

Poleć forum