reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty

Joaska tak dobry :-D on ma teraz 31 prawie(bo tu sa jeszcze nieraz polowki i udalo mi sie kupic takowe buty) Wiec na wiosne bedzie w sam raz i az do 35 wiec jest git.
Co do prezentow i chrzesniakow to my w sumie kupujemy jak ich widzimy.Z tym ,ze kupujac patrzymy bardziej na ciuchy czy cos dekoracyjnego do pokoju bo zabwaek...no coz maja jak dla nas duzo za duzo.Starszy ma nintendo wiec nieraz konczy sie na grze ,ktora chce i mamy z glowy;-)
 
reklama
Znalazłam fajną stronę z prezentami dla dzieciaków
Djeco :: PETITBABY - najwyższej jakości artykuły dla dzieci, zabawki, przytulanki, książeczki, ubranka, kosmetyki dziecięce

szukam teraz łosia, który kupi Jagodzie to
FARM zwierzątka z farmy gra domino / gry / Bawmy się ... zabawki :: PETITBABY - najwyższej jakości artykuły dla dzieci, zabawki, przytulanki, książeczki, ubranka, kosmetyki dziecięce

bo mi się wydaje, że już za dużo na nią wydałam w tym miesiącu. Normalnie w jakiś szał zakupowy dla Jagody wpadłam :sorry:
A urodziny dopiero w maju.
Rodzinie też już powymyślałam prezent
 
pisze tylko a propos firmy Djeco
nie wiedzialam ze jest dostepna na rynku polskim
we fr jest bardzo popularna i zabawki sa naparwde super, przemyslane i maja super estetyke
a te dla satrszycch bardzo pomyslowe, rozwijajace zdolnosci manualne
pozdrawiam!
 
Joaska to,ze ja los to nie kupie :-D
Victor uwielbia domino i te obrazkowe i z kropkami.Memory tez jedna z ulubionych zabaw.
A co do swiat to ja nie mam pomyslu dla malego wcale...Chyba nakupuje mu ksiazek z bajkami bo wszystko juz w kolko przerabiamy i mam dosc czytania tego samego...
 
A po napisaniu mnie olśniło :)
Ale stwierdziłam, że zostawiam, może akurat kupisz :cool2:;-)

Ja wczoraj zamówiłam batut.
Mam też plan, że sama też poskaczę.
Może coś zrzucę.
A jak nie, to przynajmniej Andrzejowi sie spodoba :cool2::-D
 
Lada moment swieta, potem chwila i urodzinki. Macie cos ciekawego upatrzonego?
Ja zaczelam szukac bo juz chrzesna dzwoni i wypytuje co by sie Majce przydalo ale pomyslow brak.
Od nas chyba kupimy jej rolki znalazlam cos takiego, ciekawi mnie to ze najpierw z tylu mozna zrobic 3 kolka a potem przelozyc na normalne rolki. Rolki BARBIE-27-29-regulowane-z nowym systemem!!! (942183208) - Aukcje internetowe Allegro
Tylko za taka cene moge kupic cos lepszego :-):-):-):-)
 
reklama
Ja myślę o rowerze dla Julka. Nieźle śmiga na laufradzie i wyrasta z niego, więc chciałabym już rower. Tyle, że musiałby być lekki, żeby dąło się ominąć etap 4 kółek. No a te są drogie. Muszę poważnie zacząć poszukiwania.
 
Do góry