reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty

a u nas skromnie ... uroczystosc tylko w gronie naszym 4osobowym ... mala dostala pluszaka klapouchego (ma juz tygryska x2, prosiaczkax2, hefalumpa i kubusia - brakuje jescze krolika i malenstwa :-) ) i gry karciane (memo, kolory, dodawanie i godziny) - wszystko kubusiowe ... oraz ksiazeczki do czytania od Michala ... jak widac drobiazgi ... ale na dzien dziecka chcemy im kupic cos wiekszego do ogrodu ...

aiun rowerek wyglada ciekawie - my jeszcze w tym roku obskoczymy taki mniejszy a za rok pewnie dopiero wyjmiemy wiekszy po Michale;

marta laptop wyglada ciekawie - moze i ja sie skusze ?

a w niedziele idziemy do znajomych na komunie i dziewczynce kupilam High School Musical karaoke ... jesczze mikrofon dokupie i mam nadzieje ze bedzie zadowolona bo jest akurat w fazie tych musicali :)

i ciagle mam problem z Michalem ... komunia juz prawie a tu prezento brak ... powiedzialam ze musimy pojsc do sklepu zeby zegarek se wybral to powiedzial ze wlasciwie to nie chce ... i badz tu madry :)
 
reklama
Woloszki - jak ja Ci zazdrosze!! Moje dziecko nawet nie chce spojrzec na lalki :-(

:-)
Hmmm ona tez do pewnego czasu nie lubila lalek, a teraz zaczela sie nimi bawic. A najlepiej jak mozna je ubierac sciagac buty itp.

Rower Maja ma z zeszlego roku ten z decatlonu, jest dosyc ciezki ale wytrzymaly, biorac pod uwage jak na nim smiga, powinnien przetrwac. ;-);-)
Laptop owszem Maja lubi sie takim bawic u kolegi Maksia, ale jak dla mnie ma za malutki ekranik. :-) Ona jest nim zachwycona wiec to najwazniejsze ze dziecku sie podoba.
U mnie dzieciaki maja minimalny dosteo do naszych laptopow, nawet Maks bardzo malo gra chodz chlopaki w jego wieku niezle graja. :-):-) On dostal liczydlo do nauki :-):-):-):-):-):-)
 
i ciagle mam problem z Michalem ... komunia juz prawie a tu prezento brak ... powiedzialam ze musimy pojsc do sklepu zeby zegarek se wybral to powiedzial ze wlasciwie to nie chce ... i badz tu madry :)
a ja mam ciągle problem z prezentem komunijnym dla mojej chrześnicy, pomysłu brak:-(
 
Asiun rowerek super jest bardzo mi się spodobał.

maarta laptop jest fajny ale tak jak woloszki napisała ma za mały ten wyświetlacz.
moja Dominika nieźle sobie radzi na naszym laptopie gra czasem w gierki dla przedszkolaków.
My też mamy problem z prezentem dla mojej chrześniaczki na I komunię.Nie mam pomysłu co by jej kupić.A kaski jednak nie będziemy wysyłać.
A dla Dominiki jednak kupujemy ten rowerek z FIFI wybrała sobie więc dostanie na 3 latka
 
Prezenty fajniusie:yes:
My laptopa kupilismy tu na swieta i maly juz alfabet obcykany prawie ma:-D Na bilbordach zawsze pokazuje te literki,ktore lubi;-).My mamy z Vtech od 3 lat i bawi sie nim chetnie.Naszego laptopa i kompa tez nie moze dotykac,chyba ze od czasu do czasu damy mu gierke ale to sporadycznie.
Rowerek ma jeszcze ten co na roczek dostal i dopiero w tym roku skonczylo mu sie lenistwo i pedaluje,wiec narazie innego nie kupuje.
My glownym prezentem chcemy trampoline do ogrodu ale narazie nic w promocji nie ma poczekam niebawem powinny byc.A aby choc cos dostal to kupilam mu zabawkowa gitare(bedzie zachwycony bo nieraz pokazywal,ze ja chce) i pamietnik do przedszkola-tu nazywaja to ksiazka przyjazni,bedzie fajna pamiatka
 
Przyszła paczka z laptopem i to przy Antku więc od razu dostał. W dniu urodin i tak prezenety od dziadków i chrzestnych dostanie. No i siedzi i sie bawi i co najważniejsze powtarza:tak::tak: a mały ekranik nie przeszkadza bo to zabawka edukacyjna a nie gierki;-);-)i tak wyraźnie na nim wszystko widać:tak:No i sporawy jest:-) już widzę że prezent trafiony!
 
Jagodzie wczoraj wręczyliśmy laufrada.
Zachwycona była, dopóki na dworze nie odkryła, że jej nikt nie będzie pchał.
Leniwiec.
No ale myślę, że się rozkręci.
A mojej siostrze zasugerowałam, że mogłaby kupić jakieś bajery do rowerka, zawsze będzie można przełożyć potem na zwykły.
 
reklama
:-) już widzę że prezent trafiony!


No i to jest zawsze najfajniejsze:tak: Człowiek się nagłówkuje, nawymyśla, w końcu kupi i jak widać, że trafione, to się cieszy jak dziecko:-)

A ja wczoraj kupiłam rowerek czerwony i kask czerwony z dalmatyńczykami (inne nie pasowały kolorystycznie). Kolor sobie Inguch wybrał przez telefon, bo nie brałam jej ze sobą - chyba by zgłupiała z nadmiaru rowerków i innych zabawek:tak: No i pewnie by chciała różowy :-p a ja myślę przyszłościowo:-D

Rowerek jeszcze w paczce ale urodziny dopiero w środę, więc do tej pory jej poskręcam:tak:

Ciekawa jestem jak jej się spodoba, bo teraz szaleje na tym bezpedałowym i nawet do kościoła musimy go brać:laugh2:
 
Do góry