reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty

asiun dobrze mowi :) do wozka jeszcze lozeczko, moga byc kolorowe ksiazeczki do czytania

co do prezentow swiatecznych to planuje w tym roku i juz na zwasze nie kupowac ... dla mnie to za duzo szarpaniny, bo mam sporo dzieciakow do zalatwienia; chce zrobic male paczuszki ze slodyczami (wiem ze to niezdrowe) bo za chwile urodziny, potem dzien dziecka ... i ciagle zmaganie sie z pomyslami ...
oczywiscie moj maz swojemu "jedynemu malemu chrzesniaczkowi" chce cos kupic ale wyraznie pwiedzialam mu ze ja w tym palcow maczac nie bede ... niech sam pobiega i zobaczymy jak to mu wyjdzie :)
ja z dziecinstwa pamietam ze prezenty byly tylko na Boze Narodzenia a zajaczek to slodycze ... i niech tak zostanie

a na urodziny mysle zeby kupic malej hulajnoge bo ta co ma to pozyczona ... nie wiemy tylko czy trojkolowa taka stabilniejsza czy moze juz tylko na dwoch kolkch ... dodam ze mala nie ma wprawy z rownowaga tzn nie jedzi na lyzwach ani rolkach ani na rowerku bez pedalow ... no i nie wiemy :)
bo rowerki to chwilowo mala ma po Michale i jest ok ...

no i chcialam powiedziec ze rowerki i hulajnogi mialy juz swoj debut w tym sezonie ... a ten weekend zapowiada sie jescze ladniej :)
 
reklama
No ładnie Idzia, że już debiut w tym sezonie był.... u nas niestety ciagle dużo śniegu...
No i mnie męczą prezenty, swieta itd.... na dodatek dwóch moich chrzesniaków urodziło sie w kwietniu, wiec mamy urodzinki 22, 25 i 26 kwietnia;-) zatem prezentów na zajączka nie robie tylko na urodziny;-)
a dla Paulinki zestaw do sprzątania wydaje mi się fajnym prezentem;-) ksiązeczek ona ma masę.... bo uwielbia jak jej się czyta.
 
Marta - to zależy, czym ona lubi się bawić. Ja dla Inguni w tym wieku to najbardziej lubiłam kupować lego duplo, puzzle, ciastolinki, ew. tablica do rysowania czy pisania pisakami. (...)
Ja się pod takimi prezentami podpisuję.
Ostatnio tylko w to uderzam. Mam dosyć walających się zabawek i reszta mam w rodzinie też :)
No chyba, że na pewno wiem, że jakaś zabawka by sie super sprawdziła.

A co do Wielkanocy - to u nas też tylko słodycze. Też olewam, że niezdrowe.
Swojej chrześnicy też zawsze słodyczy nakupię, bo wiem, że nie ma na co dzień, bo jej mamy nie stać.
A czasami do słodyczy dorzucam takie malutkie płyny do kąpieli w śmiesznych opakowaniach (na raz, góra dwa), albo musujący proszek lub kolorujące wodę tabletki.
 
u nas nie ma tradycji prezentów zajączkowych i całe szczęście :)
Ale zaraz urodziny i dzień dziecka i ufffff...
może:
-kuchnia
-rowerek biegowy
-duży zestaw duplo
-gary do kuchni
-coś do ogrodu- huśtawka, namiot z tunelem... ?

trudne decyzje...
 
No to zaczynam myśleć o świętach.
Macie już jakies pomysły na prezenty?
Bo u mnie pustka w głowie.
Jakby co, uderzę w gry planszowe.
Ale jakie?
 
reklama
Joaśka - świetne:tak: Zastanawiam się nad opiekaczem z gofrownicą - akurat opiekacz mam ale u rodziców a dzieciaki lubią.

A ja wczoraj zamówiłam dla Igorka:
Kolejka drewniana w Tchibo

Mam w domu niewielki zestaw, który dostał w zeszłym roku i bardzo lubi układać tory. Do tego dokupię mu jeszcze lokomotywę na baterię, pasującą do drewnianych kolejek - widziałam na allegro.

Dla Inguni nie mam jeszcze pomysłu, więc może ten opiekacz? Chyba, że coś innego wymyślę. No i jeden prezent nie załatwi mi sprawy więc z niecierpliwością czekam na następne pomysły:-p
 
Do góry