reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty

Ja też widziałam kilka bardzo ciekawych zapowiedzi w tchibo na przyszły tydzień. My mamy kolejkę sprzed dwóch lat i była akurat z lokomotywą na baterie.
Fajna jest tablica. Dwustronna, magnetyczna, z koszykami i rolką na papier. My mamy w domu taką zwykłą i do tego na chwiejnych nogach. Chętnie bym ją wyrzuciła na rzecz porządnej, no ale chyba jednak się wstrzymam. Dla maluchów są też fajne instrumenty drewniane, wózek itp.

Julek chce lego i co rusz wymyśla inne zestawy.
Jacek nie wiem co.

Nie mam na razie w ogóle pomysłów.
 
reklama
o widze juz temaciki swiateczne :-)
Joaska sprzety super,widze Jagoda jak Victor lubi w kuchni pomagac...nie ma szans abym nalesniki,ciasto czy mieso sama zrobila:yes: Gofrownice mamy i sie super sprawdza a tym bardziej w takich fajowych ksztaltach
Marta chomiki tez ciekawe ale u nas mlody uparci twierdzi,ze to dla dziewczynek...nie mam pojecia dlaczego
Asiun kolejka super i wogole z tchibi maja fajne rzeczy

Ja tez myslalam juz nad prezentem i chyba stanie na torze samochodowym carrera z autami z bajki "Auta" juz w zeszlym roku myslalam o tym ale mi ucieklo z przed oczu i potem juz nigdzie znalezc tego nie moglam.Teraz mlody ma faze torow i dlatego mysle,ze bedzie oki.A gry babcie beda kupowaly choc niekoniecznie planszowe.My bardzo lubimy grac.Dla lubiacych ta rozrywke polecam spadajace malpki(niezly ubaw) i to tez fajne i uczy celnosci Kiki Ricky - gra - zabawki - sklep internetowy Merlin.pl nawet skaczace czapeczki sa ciekawe dla Victora
A planzowek tez mamy troche
 
Tory super sprawa - też planuję dla Igorka w niedalekiej przyszłości:tak:

A ja dla Inguni kupiłam takie łyżwy:

Decathlon - rolki i łyżwy akcesoria łyżwy do jazdy rekreacyjnej POWERSLIDE - POWERSLIDE BARBIE BRODWAY POWERSLIDE - dla dziewczynek jeżdżących okazyjnie na łyżwach.

będzie zachwycona bo gadżety z Barbie są akurat na topie:-p No i przecena była powalająca - 79,90:-) - bo to model z zaszłego roku.
Poza tym kupiłam im na spółkę na Mikołajki ciastolinę Śniadanie - oboje uwielbiaja się bawić w kucharzy i co chwilę dostajemy z Jackiem od nich jakiś obiadek albo kolacyjkę;-)

A dla chłopaków mojego brata znalazłam takie cosie:

MZK Glutologia Doktor Lab DROMADER (1317617922) - Aukcje internetowe Allegro
4M 3272 ZRÓB TO SAM SPRYTNY ROBOT (1330346489) - Aukcje internetowe Allegro
4M UKŁAD RAKIETA KOSMICZNA ZRÓB TO SAM (1306766333) - Aukcje internetowe Allegro
Auto na baterie słoneczne SOLAR . Zrób Go Sam ! (1326919426) - Aukcje internetowe Allegro
Robot ROBO SZCZOTKA zestaw naukowy 4M 8+ (1333466428) - Aukcje internetowe Allegro

jeszcze się zastanawiam, co z tego wybrać.
 
Ja kupiłam chłopcom gry (do podziału na Mikołajki i Święta):
Pędzące Żółwie, Robo Champ, Tęcza, Grzybobranie
I klocki zamek rycerski z Biedronki.
Julek marzy o Space Police lub Star Wars z Lego. Ale to trudne zestawy, a on się wścieka jak mu nie wychodzi i nie wiem co zrobić. Kupować, czy nie?
No i coś dla Jacka, ale też myślę o ciastolinie.

A dla kobiet z rodziny mojej i Tomka zaczęłam szyć prezenty. Tylko z facetami mam zgryz.

Asiun wszystkie pomysły dla Bratanków rewelacyjne. Te gluty chyba najbardziej mi się podobają :)
 
Ja zaszalalam w tym roku a co tam tym bardziej ze odwiedzialam znow swoja ulubiona hurtownie, gdzie zabawki sa dwa razy tanszcze i jeszcze kolezanka dodatkowo ma rabat na te porzadniejsze rzeczy.
Nie wiem jak wasze dziewczyny, ale mojej Majki kolezanki maja starsze siostry, wiec tak jak one mloda szaleje za barbie. Ma juz z 3, a teraz jej kupila taka BARBIE GWIAZDA ROCKA - BĄDZ KIM CHCESZ! + gratis (1325397670) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy o kurcze teraz dopiero widze ile ona tu kosztuje :szok::szok::szok::szok::szok: no i jeszcze dostanie cos takiego SMOBY MIKROFON HELLO KITTY Statyw Karaoke 27172 (1328264634) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy ale powiem wam ze ja zaplacila za to 65 zl :sorry2:
Maks natomiast dostanie robota z lego, gormita z jakims straznikiem do rozbierania na magnesy i samochod do skladania. A i judoke na Mikolaja ma obiecane dostac. BO musze sie pochwalic ze chodzi na te judo od wrzesnia i 6 grudnia maja zawody mikolajkowe, wszyscy biora udzial bez wzgledu na poziom :-) Mial tam pare slabszych momentow, ale bylo to zwiazane z tym ze czegos nie umial zrobic. Ale jak juz sie udalo to jest ok ;-)
Dobra to tyle, a wy co dostaniecie od Mikolaja? Bo ja sie pytalam mojego ale powiedzial ze nie wie ;-)

A i dla calej rodzinki to kupilam http://allegro.zumi.pl/gra-gwiazdy-i-kola-cirkis-48251-hasbro-i1317835639.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marta karaoke to fajna sprawa - tym bardziej ze to jest przeznaczne niby dla mlodszych dzieci - musze sie zastanowic tez nad tym ;)
woloszki ten mikrofon mamy od roku i caly czas Kamila jest nim zainteresowana ;) gre dla rodziny tez fajna wybralas ;)
zazdroszcze Ci miejsca z takimi atrakcjami ;)
u nas Kamila jakoś nie szaleje za barbie - ma 2 ale sie nie bawi raczej - no moze czasmi ;)
Joaska do mnie jakos nie przemwia ten kotek czy piesek - poza tym sporo kosztuje ... :(
Magda gry fajne ;) ja w tym roku tez stawiam na gry ;)

Dzieci listy do Mikolaja napisaly; Michal stawia na figurki Lego StarWars Minatures oraz ksiązki w tej samej tematyce :) oraz bakugany :)
Kamila sama nie wie co chce - byle by bylo rozowe :)

a do buta dzieci dostaly gry i figurki:
Sklep z grami REBEL.pl :: Maxi Układanka - gry rpg, gry planszowe, gry karciane i inne (Kamila)
Sklep z grami REBEL.pl :: Star Wars Miniatures - gry rpg, gry planszowe, gry karciane i inne (Michal)
 
Do góry