reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty :)

mamartusia, u nas właśnie podobnie... mnóstwo aut ma Mati i nie ma co ze sobą zrobić... :confused::dry: Natala umie się sama bawić, ma mnóstwo kucyków Filly itp. i nimi się najbardziej bawi... ale przez to, że mają zabawek sporo, postanowiliśmy kupić te tablety, i myślę, że to będzie dla nich dobry prezent... no i ja sama sobie tablecik od jednego albo od drugiego będę pożyczać :tak::-D
 
reklama
ja siostrze kupuję biżuterię - ona uwielbia kolczyki i bransoletki. więc nie muszą być wcale drogie. tylko fajne, inne, nowe.


i tak wrzucę kilka rzeczy co się u nas sprawdziło w poprzednich latach na prezenty dla dzieci. może komuś to pomoże. :tak:

dla malucha bardzo to polecam (activity garden). myśmy to mieli i bardzo fajnie się dzieci bawiły. (potem oczywiście sprzedaliśmy. :sorry2: więc pewnie będziemy kupować jeszcze raz dla Mattiego, ale to jeszcze nie teraz. Polecam to dla dzieci od 1 roku.
dla mnie to było super - bo kupiliśmy to dla najmłodszej, a oczywiście bawili się wszyscy. :tak: starszaki zabawiały tym samym najmłodszą "Mi".
little-tikes-activity-garden_2.jpg


dla trochę starszych chłopców polecam tor hot wheels. też mieliśmy i Mikołaj muszę przyznać dużo się tym bawił i nie znudziło mu się to tak szybko jak inne graty. A jak mu się zaczynało nudzić to wystarczyło mu potem dokupić 1 nowy samochodzik za £1, i znowu się bawił. :tak:

tylko moja uwaga jest taka.

dla młodszych lepiej nie kupować zbyt skomplikowanego toru - bo za każdym razem jak będzie się chciał pobawić to będzie wołał o pomoc tym samym skończy się na tym że mamusia siedzi 40 minut na podłodze , czyta instrukcję i stara się złożyć tor. :cool:

my mieliśmy na początku ten:
7183508_0_9999_lge_v1_m56577569830539058.jpg
mój mąż oczywiście mówił "to za proste", "nie ma nic ciekawego" "znudzi mu się". a nic takiego nie miało miejsca - dużo, często i długo dzieci się tym bawiły. :tak:




kolejna rzecz która u nas cieszyła (i wciąż cieszy!!) się powodzeniem to takie puzzle:
12746_main_400x400.jpg12747_main_400x400.jpg

Michelle ma teraz 2,5 roku i układa te puzzle sama od kilku miesięcy.:tak:
co mnie zaskakuje - moje dzieci potrafią je układać w kółko i wkółko kilkanaście razy z rzędu.


i mamy jeszcze taki drewniany pociąg - też bardzo dużo się tym u mnie dzieci bawiły i bawią.:tak:
file-1916-8268acd63c6302350d187131b5ab2bc1.jpg


teraz Wy mi pomóżcie coś wymyślić. :sorry2::confused:
 

Załączniki

  • little-tikes-activity-garden_2.jpg
    little-tikes-activity-garden_2.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 242
  • 7183508_0_9999_lge_v1_m56577569830539058.jpg
    7183508_0_9999_lge_v1_m56577569830539058.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 233
  • 12746_main_400x400.jpg
    12746_main_400x400.jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 248
  • 12747_main_400x400.jpg
    12747_main_400x400.jpg
    45,4 KB · Wyświetleń: 234
  • file-1916-8268acd63c6302350d187131b5ab2bc1.jpg
    file-1916-8268acd63c6302350d187131b5ab2bc1.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 221
Ostatnia edycja:
mamartusia wow .. super pomysły, a miałam problem z moją mała siostrzenicą wprawdzie ma dopiero 1,5 m-c ale na roczek prezent już mam :D

ja staram się kupować prezenty tak, żeby każdy był zaskoczony ... ogólnie to mój M wędkarz zapalony więc zazwyczaj coś na ryby.. ostatnio dostał wodery, kiedyś tam dostał strój na siłownie ( taki na który zawsze mu kasy szkoda było ) itd.. więc tersaw jak Twój lubi takie gadżety to powinien się się ucieszyć .. :)

z dziecmi mam trochę mniejszy problem bo one zawsze listy piszą.. wycinają z gazetek promocyjnych prezent który chcą ( 3 do wyboru) więc mamy punkt zaczepienia ;)

najgorzej jest mi kupić coś osobom z którymi nie mieszkam na co dzień.. babcia, siostra, szwagier ( tu największy), szwagierka ;/
 
w sumie chyba dla dzieci jest najłatwiejszy prezent, teraz jest tyle dostępnych zabawek we wszystkich sklepach, że to niemożliwe, żeby wasze dzieci miały je wszystkie, po prostu wybierzcie się ze swoimi maluchami do sklepu z zabawkami i popatrzcie jakie im się najbardziej podobają, ewentualnie możecie ich poprosić żeby napisali list do mikołaja i tam napisali czego chcą pod choinkę, myślę, że znalezienie tego co napisali w liście pod choinką sprawi im jeszcze większą radość niż jakaś zwykła zabawka :)
 
reklama
ja córeczce koleżanki bo moja za mała jeszcze kupiłam zestaw z modeliną i się strasznie cieszyła i nie nudzi jej się bo można miksować kolory, wycinać wzory i ogólnie wszystko
 
Do góry