reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty :)

Stefaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Listopad 2012
Postów
1 143
Miasto
Yroż
Dziewczyny prośba o burzę mózgów

coś dla mamy, taty, siostry, brata, teścia, teściowej, szwagra, szwagierki, dzieci!
 
reklama
stefcia:
kosmetyki wszelksiego rodzaju:perfumy, malodwidła, takie sa duze maski odzywcze do włosów 1l,lakiery do paznocki,kremy, balsamy,żel durex:-D
ksiązki, ubrania, płyty z muzyka, czasami ktos potrzebuje czegoś do domu(np koc, poduszki- są teraz takie cudowne), jakieś syropy z witaminami(np takie ziolowe)- czesto kupuje mojemu tatcie(bo ma świra na tym punkcie) lub babci - jest teraz dużotakich różnych suplementów ziołowych
 
Ja też często kosmetyki kupuję na prezenty, może to dlatego tez że sama uwielbiam dostawać wszelkie kosmetyki i perfumy. Tacie mojemu tradycyjnie książki o lotnictwie lub starym Szczecinie, ewentualnie historyczne.
 
Ja też często kosmetyki kupuję/daję...

a dla dzieci chciałam tablety... teściowa miała załatwić jakoś w orange, ale nie wyszło... a ja już upatrzyłam dla Natali plecak na nowy rok do 1 klasy, skoro i tak muszę kupić, to by dostała na Gwiazdkę, ale ten tablet mnie kusi i może się na niego zdecyduję, a najwyżej plecak na urodziny, i do Mateusza tak samo, choć n dopiero za rok do zerówki idzie... ale na stronce, na której bym brała jest od razu komplet, tzn. plecak + całe wyposażenie (kredki, zeszyty, teczki, itp) z tej samej serii, więc tym bardziej było by super :-)

a może macie cynk na fajny tablet za ok. 200zł-250zł, bo jak 2 bym musiała brać, to i tak 500zł wydam :baffled:
 
Skarpetki :-), hihihi ,my sie zawsze z moja mama smialysmy same z prezentów które dawaliśmy ,mama swojej polowce a ja kiedyś ex mężowi ,ze np było cos do ubrania lub właśnie kosmetyki i zawsze dodatek Skarpetki bo tego zawsze mało :-).
 
M kupiłam perfumy, dzieciom tym mniejszym pewno lego duplo,
moja mama zawsze nam zamawia kalendarze z naszymi zdjęciami,
strasznie fajne są
 
reklama
zna się ktoś na zegarkach ??

chciałam kupić męzowi na urodziny ale jaki?


hej :)

Stefa, mój mąż ma świra na punkcie zegarków! ŚWIRA!!!

ode mnie dostał w prezencie zaręczynowym. ale sam wybierał a ja płaciłam. :-D



ja do pomysłów prezentów dorzucę PORTWEL. (fajny, ładny skórzany, elegancki, uważam że to fajny jest prezent)

mój mąż w tym roku dostanie perfumy - bo na więcej nie zasłużył. :-p

Mikołaj dostanie klocki lego (choć NIEZNOSZĘ klocków lego!!! - boszzzzzz - wala sie to potem WSZĘDZIE!!!)

wogóle to mam problem z prezentami dla dzieci.

Bo po pierwsze:
1. mają dużo rzeczy,
2. po drugie - szybko im się wszytsko nudzi, i potem tylko się przewala z miejsca na miejsce, a ja słyszę "nie mam się czym bawić", "nudzi mi się" , i "nie mam co robić"!! :baffled::dry::cool:

u was też tak jest??
 
Do góry