reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

U nas chłopcy grają sporadycznie, może raz na tydzień, raz na dwa tygodnie. Choć gdyby im pozwolić to by grali codziennie...
 
reklama
u nas jakoś ostatnio zmalało zainteresowanie, nawet się nie upominają, wolą się bawić
ale wiem Sylwia o czym mówisz bo też mieliśmy takie okresy że wolno im było tylko w weekend a codziennie jęczeli
założenie u nas też że tylko w weekend ale jak się coś dzieje to nawet w weekend nie grają, na kompie w ogóle bardzo rzadko - głównie w minecrafta, na tabletach w angry birds i minecraft ale na tych ostatnich to najczęściej jak gdzies dalej jedziemy t w aucie - np jak nad morze ostatnio czy do gdańska do lekarza...
za to jak się dorwą do telewizora to na you tube wyszukuja filmiki nagrywane z minecraft albo angry birds jak ktoś gra - nie lubię tego strasznie bo to dla mnie bez sensu - wole jak zwykłą bajkę oglądają...
 
Wojtek dziś do mnie smętnie powiedział: mamo, chciałbym mieć tablet :-D
To wspomnienie tabletów Karola i Bartka :-) Powiedziałam mu: kiedyś będziesz miał.
 
U nas już było hasło, że chce tablet - grał u znajomych. Oj widziałam, że strasznie go to wciąga. No cóż, my mieliśmy zbieranie jajek a nasze dzieci grają na tabletach. Taka już kolej rzeczy;-)
 
no taka kolej - oni mają angry birdsy i minecraft :) no i tematyka między kolegami - bawią się właśnie w bohaterów gier, moi ciągle coś budują jak w minecrafcie (z wszystkiego co im w domu wpadnie w rękę- nie wspomnę jak dom potem wygląda ;)) i jak Karola pytam w co się bawią w szkole to też tematy podobne...moim przeszła fascynacja, po wakacjach był spokój, o tablety się nie upominali o wii już całkiem zapomnieli, do wczoraj kiedy mój mąż "wspaniałomyslnie" wgrał nowe angry birds star wars II - znów się zacznie licytacja czy wolno i ile czasu:) ale powiem wam że jak bym mogła cofnąć czas to bym chyba mojej mamie nie pozwoliła kupić im tableta :) no ale teraz po ptokach
 
reklama
Do góry