reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
13 Marzec 2006
Postów
19 385
Miasto
xxx
Dziewczyny duzymi krokami zbizaja sie swieta no i czas juz pucowac buty na Mikolaja...Z tych okazjo mysle ze przyda nam sie watek bysmy mogly sobie podpowiedziec co kupic komu pod choinke lub w buta....Ja zazwyczaj kupuje prezenty juz z 2-3 miesiace wczesniej by pozniej na raz nie miec wielgasnych kosztow a w szczegolnosci by nie czestniczyc w wariackich zakupach i stac w niebotycznych kolejkach...No i zawsze na ostatnia minute wbiera sie cos banalnego...
Coz ,w tym roku jak narazie mam siate slodyczy dopiero:baffled: ...nic nikomu jeszcze nie kupilam...
Jak wogole jest u Was,kupujecie wielkie prezenty dla kazdego czy kazdy dostaje cos symbolicznego?????


Ja jak narazie wymyslilam tylko dla mamy prezent-i chce jej kupic cos tylko dla niej,nic o kuchni czy pokoju...Dlatego dostanie bon do kosmetyczki...Wiem ze napewno sie ucieszy...Do tego doloze jakas drobnostke...A reszte bede musiala kupic w tym tygodniu bo juz za tydzien jade do polski...A wiadomo-nie ma to jak prezenty z niemczech...;-) hehehe:-)
 
reklama
Ja też już szperam w poszukiwaniu prezentów, może zamówie kilka rzeczy przez internet i mysle tez o takich gadzetach ze zdjeciami Wojtka to tak np dla teściowej bo ona wariuje na jego punkcie:-)
np takie rzeczyFoteria.pl - odbitki cyfrowe i fotoprezenty - przez Internet do "drzwi" ! a dla reszty hmmmmmm zastanawiam sie bo ja lubie wszystko takie dokładnie przemyślane jesli chodzi o prezenty,
 
Ja też lubie kupic już troszkę wcześniej prezenty co były przemyślane......
>>>Mój teść od dłuższego czasu przymierza się do kupna sobie radia CB do autka , przymierza się i kupić nie może więc nasz mikołaj mu przyniesie ;-) :-) .... (tak nawiasem z teściem nigdy nie było problemu z wyborem jakiegokolwiek prezentu bo jest człowiek o woelu pasjach , także zawsze można coś trafnego wykombinować...)
>>>Dla naszych m am postanowiliśmy kupić takie złote serduszka , takie otwierane co można w nie zdjęcie wsadzić na łańcuszku ( zdjęcie oczywiście Zosi bedzie :-) )
>>>Dla mojego brata to też żaden problem z trafieniem . Jest maniakiem motocyklowym wiec dostanie najprawdopodobniej kurtke na motor ......
>>>No i patrycjo podsunełaś mi pomysł tym postem na prezent dla siostry mojego męża :-) , dostanie talon do kosmetyczki ;-)
>>>Mój mąż skolei napisał list do mikołaja w którym prosi o nowe plejstejszyn ;-) :-) hihihi ..... chyba nigdy z takich rzeczy nie wyrośnie hihhi
>>>Z kolei nasz Zosiek chyba dostanie bujawko-lezaczek , mniej więcej coś takiego jak ten http://www.allegro.pl/item141843777_hustawka_fisher_price_aquarium_super_cena_od_ss.html
. Chociarz ostatnio jak zobaczyłam czadowe zdjęcia sumki , jak Kubiszonek "gar " na pianinie :-) to przez myśl mi przeszło że może takie grajace cacko jej kupić ...... Zobaczymy .......

No a ta poprosze Mikołaja hmmmm chyba o fotel na biegunach , albo zegarek Casio (bo tez mi się "marzy":-) ) ale nie wiem czy byłam na tyle grzeczna żeby zasłużyć hihihi....
 
Stokrotki ty to już masz praktycznie wszystko zaplanowane :-D Ja jeszcze pomysłu nie mam. Wszystko w fazie planowania
Huśtawka super, ale nie wiem czy zwróciłaś uwagę że do max 9 kg, no a nasza Zosieńko deczko cięższa :-D
 
Stokrotko-Sumka ma racje...
Proponuje cos takiego dla Zosiaczka...Ja dla mojej Noemi tez zamowie pod choinke...No taka bujaweczka starczy na dlugo...Moja kolezanka ma taka dla swojej coreczki...Julka ma dzis 6 tal i czasami na nia jeszcze siada bo maja ja w ogrodzie przywieszona ...Nie jest tu pokazane na obrazku ale to czerwona barierke opuszcza sie na dol i uzywa jako oparcie na nozki...

HUŚTAWKA 2 W 1 - LITTLE TIKES - WYSŁKA GRATIS ! (142589028) - Aukcje internetowe Allegro
 
a JA DZIŚ ZAKUPIŁAM DLA STARSZEJ CÓRKI KUCHNIE ZABAWKOWĄ TAKA Z PIECEM I ZLEWEM I BLAT BO OBYDWU STRONACH CHYBA BĘDĘ SIE Z NIA BAWIĆ HI HI HI A RESZTA ZAKUPÓW JWESZCZE MUSI POCZEKAĆ BO BRAK POMYSŁÓW
 
My też lubimy kupować specjalne, przemyślane prezenty. Trochę się już zastanawiamy, mam zresztą taki system, że jak coś wymyślę, nawet pół roku przed świętami, to sobie zapisuję - potem się przydaje.
Dziś wymyśliłam prezent dla mojej mamy: kupię jej filiżankę (być może na pchlim targu), bo ona zbiera taki komplet filiżanek ze zdekompletowanych "okazów" :).
Moim teściom chcieliśmy kupić DVD, ale nie wiemy, czy się wyrobimy cenowo.
Babcia pewnie dostanie jakąś dobrą herbatę.
A reszta... jeszcze nie wiem.
Bardzo lubię kupować książki, ale muszą być dobrze trafione.
 
A propos prezentów, to kubki, które Wam kiedys pokazywałam zostały wręczone i baaardzo się Dziadkom podobały! Mój Tato, to po kilka razy zaglądał do szafki, żeby popatrzeć sobie (dostał dziś) a Teść codziennie pije w nim poranna kawę :-)
 
oj a ja nie mam wogóle pomysłu na prezenty. pustka w głowie.

I wiecie co ja niestety nie kupię dziecku jakiegoś drogiego i wyszukanego prezentu. Niestety, ale mamy tak dużo wydatków związanych z nim, że pewne zakupy potraktujemy jako gwiazdkowe. Ostatnio kupiliśmy krzesełko do karmienia i czeka na nas jeszcze fotelik - a to spory wydatek. Najprawdopodobniej kupimy jakiś symboliczny prezent tak do 50-60 zł max. Ponadto ciągle trzeba dokupować ciuszki bo rośnie jak na drożdżach.... Rodzinkę mam małą, w Wigilię będziemy my ( 3 szt :) ) moja mama i brat i teściowa ... malutko więc mały od rodzinnki tez nie wiele dostanie... no ale cóż. Za to na pewno będzie wiele uśmiechów, radości, zabawy i przede wszystkim miłości - i to chyba będzie najlepsze
 
reklama
Fusiku, oczywiście, że miłość najbliższych najważniejsza!
My tez nie bedziemy szaleć, bo kasy brak, ale tak symbolicznie na pewno coś kupimy.
 
Do góry