reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pro-Life ginekolog Rzeszów

Chcemy, żeby prowadził nas człowiek który ma te same wartości i zdanie w kwestii dla nas najważniejszej.
To może zamiast lekarza nie h ciążę prowadzi ksiądz. Wtedy na pewno bedziecie mieli te same wartości i poglądy 🤦🏻‍♀️

Dziewczyno, jesteś w ciąży. Będziesz matką. Najważniejsze to powinno być dla Ciebie zdrowie i bezpieczeństwo Twoje i dziecka. A nie to żeby lekarz był wyznawcą tej samej wiary.
 
reklama
Witam,
Szukam jakiegoś katolickiego ginekologa do prowadzenia ciąży w Rzeszowie.
Znacie kogoś godnego polecenia?
A pierwsze słyszę żeby szkolili na uniwersytetach na vienkologa katolickiego? Nie znam takiej odmiany ginekologów i znać bym nie chciała. Religia to religia, medycyna to medycyna. Dziewczyno przebudź się. W sumie nie wiem czy nie powinnaś chodzić do księdza zamiast do ginekologa, bo po co.
Kurde zamiast wziąć pod uwagę to czy ginekolog ma kompetencje, odpowiednie certyfikaty, jakiws opinie jak prowadzi ciąże, czy pracuje w szpitalu,. To priorytet żeby był katolikiem,reszta jest mało istotna, no nie wierzę że takie akcje się jeszcze dzieją w dzisiejszych czasach😱
 
Witam,
Szukam jakiegoś katolickiego ginekologa do prowadzenia ciąży w Rzeszowie.
Znacie kogoś godnego polecenia?

Polecam wybrać lekarza z doświadczeniem, który będzie szanował twoje zdanie i twoje decyzje.
Jestem mamą po przejściach, chorobie i śmierci maluszka.
Niektorzy lekarze mieli więcej taktu i empatii niż ksiądz...
Co do prowadzenia ciąży ważniejsza jest wiedza i doświadczenie. Musisz czuć się zaopiekowana, wiedzieć że lekarz zrobi wszystko co konieczne dla Ciebie i dziecka. Że w razie wystapienia wady plodu lekarz nie bedzie bagatelizował, pozostawiał zycia twojego dziecka w "rekach boga" tylko skieruje Was do specjalistycznego osrodka, oraz wyczerpie wszystkie mozliwe drogi leczenia. Czy wyznanie lekarza ma w takim razie aż takie znaczenie? Smutne jest to, że mało który lekarz chce prowadzić ciążę z problemami, bez względu na wyznanie😥
Oczywiście jeśli jesteś na etapie starań o dziecko to możesz poszukać ginekologa który specjalizuje się w naprotechnokogii.
Ja już 3 krotnie zmieniałam lekarza, ciężko znaleźć kogoś odpowiedniego...🤔
 
reklama
Chcemy, żeby prowadził nas człowiek który ma te same wartości i zdanie w kwestii dla nas najważniejszej.
Słuchaj.... ja rozumiem, że jesteś osoba wierzącą itd. Ja również jestem katoliczką itd, ale... no bez jaj, a to jak będziesz miała stan zagrożenia życia, to też będzie patrzyła czy ktoś jest katolikiem itd ? A jak nim nie będzie to ma Cie nie ratować ?
 
Do góry