reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

próbki, promocje itp.

Jak któraś mamuska lubi ubranka z TESCO - do 5.12.2012 jest rabat na wszystkie ciuszki 30%, który mozna połaczyć z kuponami rabatowymi - za zakupy powyzej 50zł jest 25 zł rabatu.
Ja wydrukowałam sobie kilka kuponów i podzieliłam ciuszki na kwoty powyżej 50zł (ale nie z metki tylko juz z obnizką) + kuponik i tak płaciłam w kasie 3x. Jeden kupon mi został to oddałam Pani w kasie, bo nie wiedziała o tej promocji:)
Za ubranka wartosci ok. 250zł zapłaciłam w sumie 88zł:tak:

Ponizej link do kuponu rabatowego, wystarczy wydrukować i oddać przy kasie.

www.darmolandia.pl/z/pl_f_f_voucher_a4.pdf
 
reklama
Jak któraś mamuska lubi ubranka z TESCO - do 5.12.2012 jest rabat na wszystkie ciuszki 30%, który mozna połaczyć z kuponami rabatowymi - za zakupy powyzej 50zł jest 25 zł rabatu.
Ja wydrukowałam sobie kilka kuponów i podzieliłam ciuszki na kwoty powyżej 50zł (ale nie z metki tylko juz z obnizką) + kuponik i tak płaciłam w kasie 3x. Jeden kupon mi został to oddałam Pani w kasie, bo nie wiedziała o tej promocji:)
Za ubranka wartosci ok. 250zł zapłaciłam w sumie 88zł:tak:

Ponizej link do kuponu rabatowego, wystarczy wydrukować i oddać przy kasie.

www.darmolandia.pl/z/pl_f_f_voucher_a4.pdf

Nef
bardzo fajna promocja, dzięki że wkleiłaś linka ze stroną z kuponem, buziak za to :*
 
alex ja sobie skorzystałam, to z i Wami się dzielę:tak:

jutro sobie chyba jeszcze raz podjadę i jeszcze kupię coś dla starszej niuni i może ten kocyk, o którym pisała aaa19 na wyprawkowym - do kompletu, a co!

w sumie cenowo to wychodzi jakby był rabat w okolicach 65-70%, czyli taki jak na samej końcówce wyprzedazy, a rzeczy jeszcze nie są poprzebierane.
Ja dawno tak dobrych zakupów nie zrobiłam:-D

Acha, jak ktoś chce to te kupony obowiązują też na odzież dla dorosłych.
 
alex ja sobie skorzystałam, to z i Wami się dzielę:tak:

jutro sobie chyba jeszcze raz podjadę i jeszcze kupię coś dla starszej niuni i może ten kocyk, o którym pisała aaa19 na wyprawkowym - do kompletu, a co!

w sumie cenowo to wychodzi jakby był rabat w okolicach 65-70%, czyli taki jak na samej końcówce wyprzedazy, a rzeczy jeszcze nie są poprzebierane.
Ja dawno tak dobrych zakupów nie zrobiłam:-D

Acha, jak ktoś chce to te kupony obowiązują też na odzież dla dorosłych.

Nef pisałaś że kupon obowiązuje na rzeczy przecenione, a na stronie właśnie F&F jest napisane że promocje nie łączą się??? Bo jakby tak było no to faktycznie mega przecena!!!
 
Nef pisałaś że kupon obowiązuje na rzeczy przecenione, a na stronie właśnie F&F jest napisane że promocje nie łączą się??? Bo jakby tak było no to faktycznie mega przecena!!!

Na kuponie jest napisane, że nie łączy się z innymi kuponami... ale z przecenami już tak;-)

ja tez nie do końca wierzyłam, czy to działa, bo ten patent znalazłam na forum gazetowym i na wszelki wypadek najpierw poszłam do punktu informacyjnego spytać się czy obowiązują u nich te kupony. A w sklepie to już niemal cała odzież przeceniona na 30%.
Pobrałam sobie ciuszki do koszyka, a potem stałam pod czytnikiem, sprawdzałam ceny (bo przecenione jest wszystko, nawet jak nie ma o tym nic na metce) i grupowałam zakupy na lekko ponad 50 zł. A przy kasie podzieliłam to na 3 transakcje, za każdym razem płaciłam oddzielnie po ok. 25-30 zł. Czwarty kupon- niewykorzystany oddałam kasjerce, bo tez jej się oko zaświeciło.

Ja robiłam tak zakupy w sob., a laski z róznych miast z forum gazetowego też pisały, że zrobiły zakupy i nie było problemu. Tylko jednej kasjerka coś marudziła, to zwinęła zakupy i poszła do kasy obok.

Ponoć nawet odzież z Disneya wchodziła na kupon, mimo, że na nim napisane, że dotyczy tylko F&F.


Ja tylko sobie kupon zmniejszyłam, po 2 na str, bo szkoda tuszu.

Promocja obowiązuje do 5.12.2012 - działaj. Jak się obawiasz to zrób zakupy na 1 kupon, w razie czego zrezygnujesz przy kasie.
 
Ostatnia edycja:
Nef Oj to przepraszam nie doczytałam:-) coś mi się ubzdurało że jak taka cena to w sumie z rzeczy przecenionych :-)
a jak już Cię męczę to jeszcze jedno pytanko, gdzie we Wrocławiu jest dobrze zaopatrzone w dziecięce ubranka Tesco? najbliżej mam na Bielany:-)
 
reklama
Do góry