reklama

problem : syndrom LUF – czyli niepekajacy pęcherzyk Graffa

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Gwiazdeczka, 15 Październik 2010.

1. Gwiazdeczka

Gwiazdeczka Mama '06 i '14

Hej dziewczynki, czy ktoras z Was tez ma taki problem?:confused: Jakie leki otrzymalyscie?

2. mama05

mama05 prrrryy szaaaalona :))

GWIAZDECZKA- ja mam problem taki ,ze po Clo pecherzyki rosnąć a potem zamiast pękać to sie kurczą i wchlaniaja:(( wlasnie dzis dostala klejną @...
    mialam w tym cyklu w 12 d.c pecherzyk 19mm a kilka dni pozniej zamiast pęknąć skurczyl sie do 13 mm....

wiem ,ze jest zastrzyk na pekniecie i chyba bede musiala sie tym posilkowac bo bire hormony na owulke a jej nie ma...

3. reklama
  4. Gwiazdeczka

Musze tez wybrac sie do ginka, bo juz mnie wszystko zaczyna denerwowac...tyle juz sie staramy i nic...
    testy owu i wzrost temperatury wskazuja na owulacje, ale czy do niej dochodzi?!? Mieszkam w DE i wlasnie sie przeprowadzilismy, nie znam tutaj zadnego ginka, a pasowalo by sie rozejzec.

5. mama05

GWIAZDECZKA-powodzenia w szukaniu gina:)
    ja juz dzialam na hormonach od lutego...ręce i nogi opadają....ile moge brac to świństwo...waga mi rosla(dlatego dieta) humor to nie pytaj-rozstawialam wszystkich po kątach...
    mąż zrobil badanie armii i ogolne wyniki są super...ale ruchliwosc linearna(ta szybka) jest za niska bo powinno byc 25% a ma 5% -ma brac zestaw witamin i pod koniec grudnia zrobi powtorne badania i jesli bedzie poprawa to dzialamy i znow bede na Clo (od tej @ na 3 cykle odstawiam hormony) i podzialamy naturalnie a jesli sie parametr ruchliwosci nie poprawi to decyzja zapadla o IUI- nie ma na co czekac-ja mam skonczone 31 a mąż 38 lat...

6. Gwiazdeczka

Dzieki! Ja tez zycze powodzenia!

Od jakiegos roku mam problemy z @ w zeszlym roku mialam ich moze z 8 i to wywolywane...a teraz tez wszystko sie placze, przedluza...mam powoli dosyc.

7. mama05

dzieki!!
    Widzisz-Tobie sie wydluza a ja mam w druga strone....przed pierwsza ciąż mialam regularnie co 28 dni.poronilam w 9 t.c...
    potem wrocilo do normy ,ale dlugo nie moglam zajsc,az dostalam hormony i po 8 m-cach sie udalo -jest Zuza,potem znowu miesiace staran i nic ,znow hormony i tez po 8 miesiacych sie udalo i po porodzie z synem jak @ wrocila to byla co 27 dni wiec oki,1 dzien sie skrocil...a teraz.......taz mam 24,23,27,18,25,27, oszalec mozna-żadnej regularności.....

do tego mam problem z endometrium bo jest za cienkie(skutek uboczny hormonow) i nie ma w co sie zarodek zagniezdzic...

do tego od kilku m-cy nie mam śluzu plodnego,praktycznie zadnego sluzu...tylko na 3 dni przed @ taki bialawy...

mi tez juz rece opadaja...do tego ta ruchliwość u męża-mam nadzieje,ze znajdziesz dobrego gina i wyreguluje Ci ten cykl-choc najgorsze jest to ,ze na taka regulacje potrzebujemy kilka cykli a mi juz tak szkoda czasu.......

8. Gwiazdeczka

Mnie tez szkoda czasu, tak sobie zawsze mowilam, ze do 30stki bede miala juz moja wymarzona 3czke.. a tu.. wszystko pod gorke...

9. mama05

tez tak planowala a tu...poronienie i potem tyle zeszlo zanim sie udalo a i ciąże nie byly bezproblemowe...

a teraz juz 31 lat skonczylam w lipcu i lipa z zajściem...życze Ci spelnienie tego marzenia o 3 dzieci...ale nam sie porobilo...

a myslalas o IUI??? jak w Niemczech wyglada sprawa inseminacji???jest refundowana?? u nas nie,koszt to okolo 1000zl z lekami ,ale jest to kwota do przyjecia...

10. reklama
  11. Gwiazdeczka

Narazie sie nad IUI nie zastanawialam, mam nadzieje, ze jednak jakos sie uda ;)

12. mama05

ja tez mam nadzieje,ale juz mysle o IUI -trzeba odlozyc kaske :))
    narazie licze ,ze witaminy u męża zadzialaja i ze jak dostane zastrzyk na pekniecie pęchola to moze sie uda...ale do tego jeszcze 3 cykle.....

Poleć forum