reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z 10-latkiem.

Dołączył(a)
18 Lipiec 2017
Postów
2
Witam potrzebuję pomocy w sprawie mojego 10 letniego syna. A więc problem polega na jego zachowaniu tzn. problem ze skupieniem sie, niechęć do odrabiania lekcji, na lekcjach nie może usiedzieć ciągle musi się czymś bawić. Ciągle narzekanie nauczycieli, nie może skupić się na lekcjach max 5 minut usiedzi po czym odchodzi zawsze coś znajdzie a to głodny a to siku a to coś zawsze wymyśli. Nie wiem co robić. Może ktoś pomoże.
 
reklama
diagnoza integracji sensorycznej moze pomoc w Poradni psychologiczno pedagogicznej. W słupsku za taka diagnoze płaci sie 60zł i cenne wskazówki oraz zajęcia. Moj syn ma 8 lat i milismy podobny problem. Jednak ograniczenie wszelkich bodzców jak muzyka w tle, TV , konsole pomaga.
 
Witam wszystkie mamy. Ja również mam problem z synem co ma 10 lat. Tylko u mnie jest cos takiego ze odkad sie przeprowadzilismy do nowego mieszkania zaczely sie problemy. Syn ma swoj wlasny pokoj,ma laptopa ma tablet ma tele i wcale z tych rzeczy nie korzysta w szkole uczy sie w miare dobrze jak na swoj poziom ale najgorszy jest problem ze spaniem od pewnego czasu gdy idzie do spania po kapieli usnie na godz.max poltorej godz.i sie wybudza i przychodzi do mnie do sypialni z placzem ze nie moze spac ja go odsylam do lozka po czym on zasypia i znowu jest to samo po 2 godz. Juz nie wiem co mam robic. On jest zywiolowym dzieckiem nie posiedzi w domu jak inne dzieci tylko lubi przebywac na swierzym powietrzu. On sam sie meczy bo rano do szkoly ciezko go zerwac z lozka. Moze ktoras z mam miala podobny problem ze snem dziecka? Moze mi poradzi co mam zrobic bo juz wysiadam psychicznie sama calymi nocami czowam tak naprawde by zachwile sie nie obudzil. Prosze o pomoc bardzo
 
Może ten pokój tak na niego dzieła, nie wiem ile macie pokoi itp ale moja siostra ma córkę w wieki 9 lat, siostrzenica też miała problemy z spaniem w nowym pokoju i został wymyślony pomysł żeby dziewczyny poprostu zamieniły się pokojami. Nie wiem co ma jedno do drugiego ale zmiana pokoju zadziałała :)
 
Wlasnie u mnie nie mozna zamienic pokoi bo 2 pokoje mamy w tym kuchnie i lazienke i korytarz dlatego nie moge mu zamiwnic pokoju. To sie stalo jak pojechal na ferie tam mu na wszystko pozwalano tzn.ze chcial spac w tym pokoju to spal albo ze chcial spac z dziadkiem spal z nim i jak wrocil do domu to sie zaczely sceny ze spaniem. Budzenie sie i placz
 
A nie naogladał się czegoś i się zwyczajnie boi? Może rówieśnicy mu naopowiadali straszne rzeczy i teraz ma lęk?
Sama mam dzieci w tym wieku więc wiem co takie opowieści kolegów i koleżanek potrafią zrobić.
Pogadaj i dowiedz się czy nie zobaczył filmu (horror) albo o duchach czy nie opowiadali sobie.
 
reklama
Do góry