reklama

problem z kupkami u 11 miesiecznego szkraba:-(

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez pchelka10.05, 25 Listopad 2010.

1. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

witajcie mam problem odnosnie kupek
    od jakiegos czasu moja mała robi kupki ok 4-5 razy dziennie
    ale jest problem sa zielone , swieca sie , wodniste , i pachna " kwasem"
    byałm u pediatry powiedział ze to normalne ale to nie jest normalne
    martwie sie
    nieraz w kupkach sa takie (niewiem jak to napisac) grudki -rozumiem ze to jedzonko
    moja mała jest alergikiem -ma skaze białkową od 4 miesiac zycia
    dostaje mleczko bebilon pepti dla alergików
    obiadki bobowity albo gerbera ( robionych przezemnie nie chce jesc pluje i zaraz "wymiotuje nimi " )
    oczywiscie deserki
    wszystko bez dodatku mleka

martwia mnie te wodniste ,zielone kupki :-(
    nie pamietam juz kiedy miała kupke koloru musztardowego oj jak dawno temu :-(

Ostatnia edycja: 25 Listopad 2010
  2. kora30

kora30 Fanka BB :)

a coz glutenem? wprowadzałaś? może to on jest winien?

3. reklama
  4. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

gluten po mału zaczełam wprowadzac w 5-6 miesiac wiec nie powinien teraz dostaje tylko 1 dziennie kaszke manna i kawałek bułki (ale bułe to tak 1 na 2-3 dni a i tak wiecej rozrzuci niz zje hehe

5. kora30

kora30 Fanka BB :)

gluten wychodzi po jakims czasie, właśnie po paru miesiącach podobno... wydaje mi się, ze tak własnie sie objawia, ale nie chce namieszać... poczytaj. na forum eksperckim w żywieniu jest sporo na temat glutenu.

6. wiki151208

wiki151208 Zaciekawiona BB

Witam moja 2 letnia corka takze robi od dluzszego czsu ciemnozielone kupki, przeanalizowalam diete i do tej pory nie wiem od czego tak ma ,martwie sie poniewaz zielone kupki sa objawem ze cos jest nie w porzadku z brzuszkiem ale mala nie narzeka na bol wiec poki co nadal obserwuje

7. Felidae

Felidae Mama_Misia

Jeżeli ma stwierdzoną skazę białkową, to uważaj na słoiczki Raczej Bobovita. Gerber częściej dodaje, a to masło, a to serwatkę, więc dokładnie czytaj składy słoiczków.i zawsze można zrobić badanie kału.
    Po drugie upomnieć się o skierowanie lub zrobić na własny koszt (niestety :( ) badanie serologiczne miana przeciwciał przeciw transglutaminazie tkankowej (tTGA – przeciwciała w klasie IgA) ce****ą się bardzo dużą czułością (ponad 90%)
    Ale najpierw prześledź dokładnie diete,

Ostatnia edycja: 13 Luty 2011
  8. elcia466

elcia466 Początkująca w BB

Witam...tak zielone kupki są zazwyczaj objawem alergii ale u mojego dziecka pojawiły sie przy ząbkowaniu i zniknęły jak ząbki wyszły,tzn przed wyżnięciem każdego ząbka przez ok 2 tyg było kilka dziennie zielonych kupek.

9. Lilijanna

Lilijanna Moderator

No właśnie o tych ząbkach chciałam napisać, jak z ząbkami u Małej?

10. reklama

Poleć forum