reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z mezem-wytrysk/stres

Dołączył(a)
7 Listopad 2019
Postów
3
Witam!
Mam problem, staramy sie o dziecko juz ponad rok-teraz po wizycie w klinice uslyszelismy ze musimy sie spieszyc a in vitro zabronil dr neurolog.
Pytanie:
Czy wasi partnerzy tez tak mocno sie stresuja ze nie udaje sie konczyc?
Czy sa jakies rozwiazania, leki, sposoby?
Probowalam wszystko-razem spacery, cbd, ziola, filmy, zabawy.
Niestety mowi ze:"nie moze wybic sobie tego z glowy".
A bez tego nie uda sie i teraz juz rozkladam rece.
Macie rady?
 
reklama
Rozwiązanie
Tak, ewidentnie wygląda, że twój mąż ma problem natury psychicznej. I takiej blokady nie usuną zioła i witaminy. Napisz do mnie na priva :) Może uda się pomóc.
Czy on cierpi z powodu braku, czy przedwczesnego wytrysku? I co jest problemem w zajściu w ciążę, bo napisałaś baaardzo skrótowo :)
 
Czy on cierpi z powodu braku, czy przedwczesnego wytrysku? I co jest problemem w zajściu w ciążę, bo napisałaś baaardzo skrótowo :)
Moze troche ze wstydliwego tematu :)
Nie bylo zadnych problemow, niczego.
Zawsze bylo w porzadku i bezproblemowo ale gdy w klinice dowiedzielismy sie ze mamy malo czasu to teraz nie ma orgazmu.
Jest seks i gra wstepna ale konca nie ma.
A problemem z zajsciem to: endometrioza, wygasanie jajnikow, slaba jakosc nasienia, hashimoto(poki co pod kontrola) i padaczka(leki-u mnie lekki strach przed atakiem).
 
Tak, ewidentnie wygląda, że twój mąż ma problem natury psychicznej. I takiej blokady nie usuną zioła i witaminy. Napisz do mnie na priva :) Może uda się pomóc.
 
Rozwiązanie
Do góry