reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z mlekiem..

Dołączył(a)
18 Październik 2011
Postów
14
Miasto
Świętokrzyskie
Witam.mam problem i niewiem co zrobic.Mam dwuletnia córeczke która do niedawna jadła w nocy,postanowiłam ja odłuczyc tego(udalo sie)jednak myślalam ze wzamian tego bedzie pila mleko w dzien,nieststy ona nie chce:no:niewiem co robic,dziecko w jej wieku powinno jeszcze pic mleko.Moje próby nie działaja,moze ktos mi cos poradzic co robić??:no:
 
reklama
Witaj.
Moja coreczka ma prawie 9 miesiecy i od jakich 2 miesiecy niepije wogole mleka, niechce i koniec, pod zadna postacia! tez mnie to martwi ale lekarze twierdza, a mieszkam w Anglii, ze jesli dziecko ma prawidlowa diete mleko nie jest tak potrzebne.ja mojej daje jogurty, sery, makarony, fasolke iinne produkty ktore zawieraja wapn zelazo... nie wiem czy to starczy, niemam najmniejszego pojecia ale staram sie ufac lekarzom:/
 
Witaj, jestem na tym forum raczej goscinnie, zalozylam(zmieniony zreszta tytul) wazny watek LEKARZE W KIELCACH.
Mysle, ze powinnas szukac opinii na forum ogolnym, jest m.in.forum dietetyka, kochaana pomoze Ci specjalista, nie my :)
 
To nic strasznego, ze nie chce pic mleka-trudno, nie zmuszaj. To jeszcze nie koniec swiata-jest wiele produktow ktorymi mozna zastapic mleko.
 
AGNIESZKA,moja siostrzenica przestała pić całkowicie mleko jak miała 17 miesięcy,nic na siłę.Rozwija się prawidłowo
 
Hej dziewczyny. Zakładam nowy wątek bo jestem ciekawa czy możemy sobie jakoś nawzajem pomóc. Moja Jagoda miała jakiś czas temu epizod drgawek gorączkowych... niby nic, ale wyglądało strasznie... pogotowie, szpital itd. teraz jesteśmy pod opieką neurologa bo okazało się, że jeśli te drgawki wystąpią jeszcze raz to mała będzie miała spore szanse na rozwinięcie padaczki (ponad 60%) tak nam przynajmniej powiedziała Pani doktor. Przy każdej temp muszę jej podawać relanium, tak przez 2 lata od momentu wystąpienia pierwszych drgawek. potem szansa na drugi epizod spada statystycznie do kilku %. Ciekawa jestem czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie podobnej natury, może któraś z mam już to przerobiła???
 
reklama
W ramach programu profilaktyki zdrowotnej firma Memo bierze czynny udział w organizacji cyklicznych bezpłatnych badań stóp.
Warto wziąć w tym udział:

15 - 17 kwietnia 2013 godz. 10.00-16.00
Sklep medyczny LIFE +
ul. Wesoła 37A
Kielce
tel. 41/ 344 15 81- zapi
 
Do góry