reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z nystatyna.

ankaka.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2012
Postów
1 445
Witam. Mam taki problem. Byłam w szpitalu z kolką nerkową i miałam tam niewielkie upławy. Praktycznie ich nie było. Zapisali mi nystatynę. Odkąd ją stosuję upławy się zwiększyły. Czy to normalne? Może mi to wszystko 'wypłukuje'? Pierwszy raz stosuję nystatyne bo nigdy nie miałam problemów z upławami i nie wiem.
 
reklama
hmm to dziwne bo mi zaraz znika juz po 1 globulce to chyba musisz isc do lekarza da ci inny lek wiesz roznie leki na ludzi dzialaja ja np nospy nie moge a wiekszosci kobietom na skurcze pomaga mi wrecz odwrotnie jak i mojej mamie i babci :) wiec chyba najlepiej zmienic lek
 
Ostatnia edycja:
naprawde??? ja w ciagu ostatnich 3 ty wzielam 7 globulek clotrimazol 500mg i nic
to mnie wystraszylas
a teraz podejrzewam ciaze to co mam przerwac???
 
Do góry