reklama

Problem z nystatyna.

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez ankaka., 14 Marzec 2013.

  1. ankaka.

    ankaka. Fanka BB :)

    Witam. Mam taki problem. Byłam w szpitalu z kolką nerkową i miałam tam niewielkie upławy. Praktycznie ich nie było. Zapisali mi nystatynę. Odkąd ją stosuję upławy się zwiększyły. Czy to normalne? Może mi to wszystko 'wypłukuje'? Pierwszy raz stosuję nystatyne bo nigdy nie miałam problemów z upławami i nie wiem.
     
  2. noirel

    noirel Fanka BB :)

    to normalne,nystatyna się rozpuszcza i wypływa,chyba wszystkie dopochwowe globulki mają ten minus że ciekną :(
     
  3. reklama
  4. asiuasiu1

    asiuasiu1 Fanka BB :)

    zgadzam sie z noirel ja stosuje nystatyne co jakis czas staram sie na noc bo wlasnie okropnie wyplywa fee :))
     
  5. ankaka.

    ankaka. Fanka BB :)

    ale chodzi o to, że odkąd ją stosuję to ta grzybica się powiększa ;/
     
  6. asiuasiu1

    asiuasiu1 Fanka BB :)

    hmm to dziwne bo mi zaraz znika juz po 1 globulce to chyba musisz isc do lekarza da ci inny lek wiesz roznie leki na ludzi dzialaja ja np nospy nie moge a wiekszosci kobietom na skurcze pomaga mi wrecz odwrotnie jak i mojej mamie i babci :) wiec chyba najlepiej zmienic lek
     
    Ostatnia edycja: 15 Marzec 2013
  7. aleesa

    aleesa Zaciekawiona BB

    naprawde??? ja w ciagu ostatnich 3 ty wzielam 7 globulek clotrimazol 500mg i nic
    to mnie wystraszylas
    a teraz podejrzewam ciaze to co mam przerwac???
     

Poleć forum