reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z oczkiem

Dołączył(a)
22 Maj 2019
Postów
3
Moja 11tygodniowa córka strsznie trze sobie oczko przy zasypianiu. Ostatnio zaczęło jej łzawić. Czy macie mamy jakieś sposoby by dzieci nie tarły oczu?
 
reklama
Rozwiązanie
Wydaje mi się normalne że trze oczy, większość dzieci tak robi przy zasypianiu, a z tego co kojarzę to jakoś po2mc pojawiają się łzy.
Wg mnie to też normalne, że trze je przy zasypianiu tylko. Łzy się już dawno pojawiły ale właśnie to oczko, które najbardziej pociera zaczęło łzawić nawet gdy nie płacze. Myślę, że zadrapała je sobie właśnie podczas zasypiania. Szukam sposobu jak zaradzić wkładania palca w oko
Jak łzawi to są specjalne krople do oczek dla dzieci i płukanie rumiankiem. A co zrobić żeby nie tarło... Hmmm ubierz rękawiczki nie drapki to może jakoś inaczej będzie. 11 tyg to jeszcze maleństwo może coś się z tym oczkiem dzieje?
 
Pamiętam że córka zawsze coś tarła rączkami jak coś jej przeszkadzało bądź coś się działo nigdy tak z sama od siebie. Mam nadzieję że to nic takiego :biggrin2: może poprostu interesuje się już częściami ciała. Jak moja córcia zorientowała się że ma włosy na głowie to ciągnęła je, dotykała itp
 
Wydaje mi się normalne że trze oczy, większość dzieci tak robi przy zasypianiu, a z tego co kojarzę to jakoś po2mc pojawiają się łzy.
Wg mnie to też normalne, że trze je przy zasypianiu tylko. Łzy się już dawno pojawiły ale właśnie to oczko, które najbardziej pociera zaczęło łzawić nawet gdy nie płacze. Myślę, że zadrapała je sobie właśnie podczas zasypiania. Szukam sposobu jak zaradzić wkładania palca w oko
 
Rozwiązanie
Do góry