reklama

Problem z oddawaniem gazow

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2013' rozpoczęty przez All-me, 29 Lipiec 2013.

1. All-me

All-me Fanka BB :)

Moja Malutka prezy sie i napina,podciaga nozki do brzuszka,nie moze puscic baczka:-(...
    Nie wiem jak jej pomoc...masaz brzuszka nie pomaga,pije herbatke koperkowa bo ona nie chce...
    Znacie cos na te dolegliwosc??

2. MadziaSek

MadziaSek Moderator

All me kup w aptece Bobotic i Biogaia, ja wiem ze tam jest napisane od 30go dnia zycia ale jak zmniejszysz dawke kropelek o polowe bedzie ok :-D

3. reklama
  4. Karenka

Karenka Fanka BB :)

przy moich synach na takie dolegliwości pomagał kminek, tzn ja jadłam kiełbasę kminkową, krakersy kminkowe, chłopcy pili moje mleczko i było ok :-)

5. mls

mls Fanka BB :)

Mi polozna powiedziala, ze herbatka koperkowa moze pomoc lub zaszkodzic, bo moze wiecej gazow sie zbierac, a dziecko nie bedzie umialo sobie z tym poradzic. My podawalismy Espumisan dla dzieci 3x5kropelek. Bardzo dobry jest Subsimplex, ale niemiecki :) Najwazniejsze aby podawac ciagle nie tylko jak pojawi sie problem. My podawalismy do momentu skonczenia sie Espumisanu. Starczyl do ok 3 miesiecy, pozniej brzuszek dziala bez zarzutow. Uklad musi dojrzec :)

6. Miciur-ka

Miciur-ka Fanka BB :)

All- me - słyszałam ze może też pomóc wyeliminowanie z twojej diety produktów mlecznych, przestan jeść jogurty itd może coś pomoże, to mi poradzila inna mamusia żeby spróbować jak mały będzie.miał takie problemy bo ja to zupelnie ciemna w kwestii co jeść a co nie jak się karmi i podpytalam..;)

7. Jagoda23

Jagoda23 Fanka BB :)

All-me moja mała ma tak samo, prezy sie, denerwuje, najgorzej rano po nocce. Ja staram sie nie jesc nabialu, ale cos ta zawsze zjem, kawalek sera zoltego albo 2 lyzeczki serka, niech dziecko sie przyzwyczaja. jak sie zapytalam poloznej co moge jesc to praktycznie chleb z woda bo malo co mozna. dzisiaj wysle meza po jakies kropelki, na poczatak chyba espumisan, bo jest slaby. jak nie pomoze to wlasnie o tym Sabsimplex slyszalam ze dobry. musze poprobowac, bo szkoda mi malej jak tak jej ciezko

8. All-me

All-me Fanka BB :)

Ten koperek pity prze ze mnie chyba nasilal sprawe...
    Odpukac ale od wczoraj jest lepiej...:-) oby tak juz zostaloB-)

Poleć forum