reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z oddawaniem gazow

All-me

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Sierpień 2012
Postów
464
Moja Malutka prezy sie i napina,podciaga nozki do brzuszka,nie moze puscic baczka:-(...
Nie wiem jak jej pomoc...masaz brzuszka nie pomaga,pije herbatke koperkowa bo ona nie chce...
Znacie cos na te dolegliwosc??
 
reklama
All me kup w aptece Bobotic i Biogaia, ja wiem ze tam jest napisane od 30go dnia zycia ale jak zmniejszysz dawke kropelek o polowe bedzie ok :-D
 
przy moich synach na takie dolegliwości pomagał kminek, tzn ja jadłam kiełbasę kminkową, krakersy kminkowe, chłopcy pili moje mleczko i było ok :-)
 
Mi polozna powiedziala, ze herbatka koperkowa moze pomoc lub zaszkodzic, bo moze wiecej gazow sie zbierac, a dziecko nie bedzie umialo sobie z tym poradzic. My podawalismy Espumisan dla dzieci 3x5kropelek. Bardzo dobry jest Subsimplex, ale niemiecki :) Najwazniejsze aby podawac ciagle nie tylko jak pojawi sie problem. My podawalismy do momentu skonczenia sie Espumisanu. Starczyl do ok 3 miesiecy, pozniej brzuszek dziala bez zarzutow. Uklad musi dojrzec :)
 
All- me - słyszałam ze może też pomóc wyeliminowanie z twojej diety produktów mlecznych, przestan jeść jogurty itd może coś pomoże, to mi poradzila inna mamusia żeby spróbować jak mały będzie.miał takie problemy bo ja to zupelnie ciemna w kwestii co jeść a co nie jak się karmi i podpytalam..;)
 
All-me moja mała ma tak samo, prezy sie, denerwuje, najgorzej rano po nocce. Ja staram sie nie jesc nabialu, ale cos ta zawsze zjem, kawalek sera zoltego albo 2 lyzeczki serka, niech dziecko sie przyzwyczaja. jak sie zapytalam poloznej co moge jesc to praktycznie chleb z woda bo malo co mozna. dzisiaj wysle meza po jakies kropelki, na poczatak chyba espumisan, bo jest slaby. jak nie pomoze to wlasnie o tym Sabsimplex slyszalam ze dobry. musze poprobowac, bo szkoda mi malej jak tak jej ciezko
 
reklama
Ten koperek pity prze ze mnie chyba nasilal sprawe...
Odpukac ale od wczoraj jest lepiej...:-) oby tak juz zostaloB-)
 
Do góry