reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem z pępkiem

reklama
dziś idziemy na 15...próbowałam jej go wyczyścić wodą utlenioną ale tak strasznie płacze...boli ją już ten pępek (od 2 miesięcy go ciągle czyszczę i widzę że już jest podrażniony/wysuszony od spirytusu :(, no ale dzisiaj mam nadzieję że chirurg coś z tym zrobi...bo ja już płaczę z nią....)
 
wyobraźcie sobie że ja nadal smaruje ten pępek do wygojenia...myślałam że tylko my mamy taki problem a chirurg uspokoiła mnie że podobno teraz ciągle coś się takiego zdarza...coraz grubsze pępowiny...:(( no i ten cholerny octanisept który miał być taki cudowny a okazał się beznadziejny - zbyt słabo zasuszał, teraz 19 idziemy na kontrolę, ciekawa jestem czy coś nowego chirurg wymyśli (teraz smaruje gencjaną a octaniseptem tylko dezynfekuję z wierzchu).
 
drogie mamusie muszę wam się pochwalić że po ok 3 miesiącach w końcu pępuszek mojej córci się wygaja :) po wizytach u chirurga i ciągłej pielęgnacji pomogła w końcu żel Solcoseryl - u nas był problem bo na odleżynie i w pępku nie narastał naskórek i groziła jej interwencja chirurgiczna, wycięcia tego i zszycia; no ale na szczęście obeszło się bez! także jeśli macie podobny problem to polecam serdecznie ten żel! jest bez recepty a przepisany przez chirurga.
 
Do góry