reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z piciem z butelki.

Kasia2523

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Kwiecień 2019
Postów
162
Cześć. W grudniu urodziłam córkę, wczesniak z 34+6. Po 10 dniach w szpitalu (córka miała problemy z oddychaniem, była pod respiratorem w inkubatorze i karmiona przez sondę) wyszliśmy do domu. Karmiona była butelkami NUK jednorazowymi ze szpitala ale strasznie mi się krztusiła za każdym razem. Kupiłam jej butelkę ze smoczkiem 0 i z bardzo wolnym przepływem. I tu się zaczyna problem. Butelkami szpitalnymi wypijała 60 ml a przez tą butelkę ze smoczkiem 0 wypija tylko 40 ml i zasypia. Boję się że może się nie najadac. Może któraś z was miała podobny problem? Obecnie córka ma 5 tygodni. Dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama
Najlepiej iść na wizytę u neurlogopedy, może zobaczy co jest nie tak i dobierze lepszy smoczek ( u nas jako JEDYNY sprawdził się ten w butelce Momma Lansinoh).
 
Skoro to wczesniak, to jedzenie przez smoczek 0 może być zbyt dużym wysiłkiem.
Ja był pokombinowała z innymi smoczkami i butelkami.
 
Tez byn pokombinowala ze smoczkami. Przez 0 trzeba duzo sily, zeby sie najesc. A w tamtych sie krztusila, bo lecialo jej za szybko. Musisz znalezc taki smoczek, ktory bedzie jej odpowiadal pod wzgledem przeplywu 😊
 
Do góry