reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z piersiami ( UWAGA zdjecia chorych piersi )

Ale w tym problem, że nie wiadomo jak jej pomóc, bo nie wiadomo jaka jest przyczyna. Napisałam wyżej skąd się to może brać, na różne przyczyny różne sposoby leczenia. Co dziewczynie po tym, że polecę jej okłady z kapusty skoro dziecko ma problem z wędzidełkiem? Ona się będzie okładać, a nic to nie pomoże?
Do momentu wizyty u lekarza może przynajmniej różne sposoby wypróbować...




Sorry, nie chciałam wywołać dyskusji, będę omijać wasze złośliwe posty w przyszłości. Jak widać to już nie pierwszy raz. Na kłótnie szkoda czasu po prostu, a i tak nic tym nie wskóram.

[emoji3577]
 
reklama
Do momentu wizyty u lekarza może przynajmniej różne sposoby wypróbować...




Sorry, nie chciałam wywołać dyskusji, będę omijać wasze złośliwe posty w przyszłości. Jak widać to już nie pierwszy raz. Na kłótnie szkoda czasu po prostu, a i tak nic tym nie wskóram.

[emoji3577]
Uważasz, że rada aby skonsultować się z cdl, położną ewentualnie ginekologiem jest złośliwa? Bo wg mnie nie.

Do czasu wizyty moim zdaniem tylko coś przeciwbólowego. To jej przyniesie ulgę.
 
Panie manipulują każde wypowiedzi dosłownie każde! Ale jak już Wam się zwróci uwagę to ło matko[emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Pod żadnym postem nikt nic nie może napisać bo Panie wiecznie Swoje mądrości. Chyba ktoś z Administracji powinien się za to w końcu zabrać.
Proszę nie manipulować mojej wypowiedzi. Nie napisałam nigdzie, że „dają ból” a dolegliwości. Na przykład wyrzut oksytocyny czy uczucie przepełnionych piersi przed stabilizacją to norma, podobnie jak zmiana w ich wyglądzie.
 
A zwrot, że może ktoś ma znajomego który by pomacał jest neutralny albo życzliwy? Albo że ma pokazać waginę
emoji2356.png
emoji849.png

Booooszzz dziewuchy cycki was oburzają????? A same nie macie? Może jeszcze jak laska publicznie karmi piersią to się oburzycie? Naprawdę jesteście wredne i na pewno zdajecie sobie z tego sprawę. Pod każdym postem, który wam się nie podoba sypia sie wasze sarkazmy! Tyle sie ich leje, że pewnie nie macie nic lepszego do roboty, tylko pastwienie się na innych ludziach. Takie o nudne życie.
Notabene bardzo ładne cycki
emoji3577.png
emoji3577.png
emoji3577.png
jeśli ktoś chce je pokażac to nic wam do tego!
Autorko, przykro mi, że boli, ale niestety chyba nie umiem ci pomóc. Niestety nie karmiłam piersią.
Jesli karmisz piersią, czego nie napisałaś, to słyszałam kilka rad od koleżanek:
Przed karmieniem ogrzać piersi a po karmieniu ochłodzić (mleko lepiej wyjdzie z piersi, a po karmieniu zimny okład obkurczy kanaliki).
Lanolina bardzo pomaga przy obolałych sutkach, Zia.ja ma dobrą, inne dziewczyny chwalą.
Jeśli bola cie bardzo skutki przy karmieniu może pomogą nakładki silikonowe. Możesz kupić w aptece albo rosmanie. Zaraz dodam zdjęcie.

Przykro mi, że nie otrzymałaś należnej ci opieki lekarskiej, niestety nie jest łatwo znaleźć konkretnego lekarza...

Może należałoby spojrzec nieco dalej niż koniec własnego nosa.
To nie jest tak, ze nas cycki oburzają. To jest kwestia bezpieczenstwa w sieci. Zarówno dla autorki tego postu jak i dla innych uzytkownikow.
Masz świadomość, ze nie tak dawno temu na tym forum zarejestrowała się osmiolatka? W końcu nikt tu nie sprawdza wieku użytkowników. Zarejestrowała się bez problemów i miała dostęp do wszystkich wątków, zdjęć i wpisów. I teraz pomysł sobie czy byłabyś zadowolona gdyby twoja ośmioletnia córka weszła na jakaś stronę gdzie bez ostrzeżenia widzi pare nagich cycków? Albo penisa ze zmianami wenerycznymi? W końcu to tez cześć naturalna.
Dodatowo, takie zdjęcie nie jest chronione żadnym prawem autorskim. Można je wykorzystać na różne sposoby. Wydrukować na billboardzie i rozwiesić po Warszawie. Czy naprawdę kiepska diagnostyka forumowa warta jest czegoś takiego?
I tak, jeśli ktoś ma ochotę pokazywać cycki to jest to interes wszystkich. W przestrzeni publicznej, a za taka uważany jest internet, nie ma zgody na pokazywanie intymnych części ciała. Są na to dodatkowe chronione platformy internetowe.
Jesli ktoś po ulicy będzie chodził nago to zostanie aresztowany. Jak facet rozchyli poly płaszcza i pokaże nieznajomej kobiecie penisa to może iść za to do więzienia. Całkiem zreszta słusznie.
Tak wiec nie mow, ze jak ktoś chce pokazywać części intymne to mu wolno bo to nieprawda. Chcesz to spróbuj. Stan na ulicy, rozbierz się i zobacz co z tego wyniknie.
Co do reszty to nijak nie da się dyskutować bo inwektywy nie maja żadnej merytorycznej racji.


Też to zauważyłam
emoji849.png
te same nicki pod 90% postami. Ktoś ma chyba zbyt nudne życie i interesuje się życiem innych
emoji2368.png
emoji2368.png
emoji2368.png

Hej, jak ktoś szczegóły swojego życia wywala w internecie to czemu ma problem, ze inni się tym interesują? Nie chcesz uwagi? Nie uzewnetrzniaj się w sieci.

A zwrot, że może ktoś ma znajomego który by pomacał jest neutralny albo życzliwy? Albo że ma pokazać waginę [emoji2356][emoji849]

Widzę, ze piastujesz na tym forum funkcje moderatora. Może gdyby moderatorzy robili to, co do nich należy to nie byłoby problemów?
Niektore wątki czy nowi użytkownicy to jawne, oficjalne sieciowe jaja i trole.
Moze gdyby posty nowych uzytkownikow musiały zostać zaaprobowane zanim wylądują w szeroko dostępnej przestrzeni internetowej to nie byłoby tego problemu?
Gdyby pojawiło się ostrzeżenie „uwaga zdjęcia” zanim post wyląduje widzialny dla wszystkich to ci, którzy chcą sobie pooglądać by sobie oglądali. A ci, którym to akurat nie pasuje temat by ominęli. A tak, to człowiek wchodzi sobie w Bogu ducha niewinny temat a tam para cycków. Ja sobie mogę oglądać ale tuż za moimi plecami siedziała moja trzylatka, która szalenie interesuje wszystko to, co jest na moim padzie. Fajnie, nie?
Spoko, edukacje seksualna czas zacząć.
 
Panie manipulują każde wypowiedzi dosłownie każde! Ale jak już Wam się zwróci uwagę to ło matko[emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Pod żadnym postem nikt nic nie może napisać bo Panie wiecznie Swoje mądrości. Chyba ktoś z Administracji powinien się za to w końcu zabrać.

Jestem za!
Tak samo jak Administracja powinna się zabrać za porady dawane na tym forum przez użytkowników, ktorzy nie maja żadnej wiedzy medycznej. Za porady odnośnie dawkowania leków, za próby sprzedaży bądź kupna leków na recepty.
Tak na marginesie....czy to nie ty czasem twierdziłas, ze lekarze po medycynie nie maja podstawowej wiedzy z zakresu leczenia..? Czekaj, niech no ja wygrzebie ten wątek....
 
reklama
Panie manipulują każde wypowiedzi dosłownie każde! Ale jak już Wam się zwróci uwagę to ło matko[emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Pod żadnym postem nikt nic nie może napisać bo Panie wiecznie Swoje mądrości. Chyba ktoś z Administracji powinien się za to w końcu zabrać.
Piszesz do mnie w liczbie mnogiej? Co takiego ja zmanipulowałam? Póki co (tak póki a nie puki) to moja dosyć merytoryczna wypowiedz została nazwana „bzdurą” - niesłusznie, bo została przekręcona. I na moje sprostowanie zarzucasz, że „łomatko”. To nie było zwrócenie uwagi, tylko manipulacja i wpieranie, że napisałam coś czego nie napisałam.
 
Do góry