reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z piersiami ( UWAGA zdjecia chorych piersi )

Mnie cycki nie oburzają, ale czy jak będę miała jakaś infekcję intymną, to też mam wstawić zdjęcie pochwy? Też byście były takie chętne do pomocy? Sorry ale żyjemy w czasach gdzie lekarze są ogólnodostępni i jeżeli jeden lekarz nie pomógł, idzie się do drugiego, a nie pyta o diagnozę na forum
A w swoim poście prosisz o medyczną poradę odnośnie wyboru maści na ospe...
Zacznij zmieniać świat od siebie.
 
reklama
A w swoim poście prosisz o medyczną poradę odnośnie wyboru maści na ospe...
Zacznij zmieniać świat od siebie.
Z tym że miałam wyznaczoną wtedy wizytę u lekarza, a o maść na ospę pytałam profilaktyczne jakby syna to swędziało. A i przy tym nie wrzucałam zdjęć piersi do internetu
 
Dobra. To moja kolej. Forum jest miejscem, gdzie możesz zapytać o poradę, nawet medyczną, np dotycząca badań (np. widzę jak staraczki podpowiadają sobie, jakie badania warto jeszcze wykonać i proponują, żeby spytać o nie lekarza) , ale nie o diagnozę! Od tego są specjaliści. Ostatnio jedna z mam proponowała, żeby 3 tyg. dziecku podać leki przeciwbólowe, co bez decyzji lekarza nie powinno mieć miejsca.

Pokazywanie swoich narządów i wydzielin jest słabym pomysłem i napiszę brutalnie. Po pierwsze nikt na tej podstawie nie udzieli informacji, po drugie, każda rzecz, o której w tej sekundzie pomyślisz może być podniecająca dla kogoś na świecie. Czy naprawdę chcesz, żeby twój biust był wykorzystywany w taki sposób.

Moderacja działa na ile może, ja również, jak ktoś mnie oznacza - działam. czasem niestety nie wiem, że coś się pojawia, bo tych postów dziennie jest kilka tysięcy, dlatego ciesze się, że jest tyle dziewczyn (nie tylko moderatorek), które dbają o nasz wspólny komfort.

@Robertowie może warto, żebyś skontaktowała się z położną, albo doradczynią laktacyjną. Karmienie piersią nie powinno boleć, czasem może być nieprzyjemne.

@Kazumi dziękuję <3
 
Dobra. To moja kolej. Forum jest miejscem, gdzie możesz zapytać o poradę, nawet medyczną, np dotycząca badań (np. widzę jak staraczki podpowiadają sobie, jakie badania warto jeszcze wykonać i proponują, żeby spytać o nie lekarza) , ale nie o diagnozę! Od tego są specjaliści. Ostatnio jedna z mam proponowała, żeby 3 tyg. dziecku podać leki przeciwbólowe, co bez decyzji lekarza nie powinno mieć miejsca.

Pokazywanie swoich narządów i wydzielin jest słabym pomysłem i napiszę brutalnie. Po pierwsze nikt na tej podstawie nie udzieli informacji, po drugie, każda rzecz, o której w tej sekundzie pomyślisz może być podniecająca dla kogoś na świecie. Czy naprawdę chcesz, żeby twój biust był wykorzystywany w taki sposób.

Moderacja działa na ile może, ja również, jak ktoś mnie oznacza - działam. czasem niestety nie wiem, że coś się pojawia, bo tych postów dziennie jest kilka tysięcy, dlatego ciesze się, że jest tyle dziewczyn (nie tylko moderatorek), które dbają o nasz wspólny komfort.

@Robertowie może warto, żebyś skontaktowała się z położną, albo doradczynią laktacyjną. Karmienie piersią nie powinno boleć, czasem może być nieprzyjemne.

@Kazumi dziękuję <3

Dobra. To moja kolej. Forum jest miejscem, gdzie możesz zapytać o poradę, nawet medyczną, np dotycząca badań (np. widzę jak staraczki podpowiadają sobie, jakie badania warto jeszcze wykonać i proponują, żeby spytać o nie lekarza) , ale nie o diagnozę! Od tego są specjaliści. Ostatnio jedna z mam proponowała, żeby 3 tyg. dziecku podać leki przeciwbólowe, co bez decyzji lekarza nie powinno mieć miejsca.

Pokazywanie swoich narządów i wydzielin jest słabym pomysłem i napiszę brutalnie. Po pierwsze nikt na tej podstawie nie udzieli informacji, po drugie, każda rzecz, o której w tej sekundzie pomyślisz może być podniecająca dla kogoś na świecie. Czy naprawdę chcesz, żeby twój biust był wykorzystywany w taki sposób.

Moderacja działa na ile może, ja również, jak ktoś mnie oznacza - działam. czasem niestety nie wiem, że coś się pojawia, bo tych postów dziennie jest kilka tysięcy, dlatego ciesze się, że jest tyle dziewczyn (nie tylko moderatorek), które dbają o nasz wspólny komfort.

@Robertowie może warto, żebyś skontaktowała się z położną, albo doradczynią laktacyjną. Karmienie piersią nie powinno boleć, czasem może być nieprzyjemne.

@Kazumi dziękuję <3
Mądrze napisane. Szkoda tylko, że niektóre dziewczyny notorycznie podważają opinie lekarskie na podstawie własnych doświadczeń (każdy przypadek jest przecież inny), dawkują leki i udzielają porad lekarskich. Jakby można było zbadać przez internet. Już kilkukrotnie zostałam skrytykowana, za odesłanie autora postu do specjalisty. A największy szok przeżyłam, kiedy zostałam nazwana histeryczką, bo dziewczynę z bezdechem i po urazie głowy u dziecka wysyłałam do lekarza lub na IP.
 
reklama
Do góry