reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z zasypianiem u niemowlęcia

Agnieszeek

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Lipiec 2018
Postów
38
Cześć ☺️ moja 3_mies córeczka ma dziwny problem z wieczornym zasypianiem na noc. Otóż w ciągu dnia gdy jest zmęczona charakterystycznym okrzykiem i ziewaniem daje o tym znac. Niestety nie potrafi ona zasnąć inaczej jak na rękach, najlepiej noszona z pieluszką przy twarzy i smoczusiem w buzi. Na noc natomiast staram Się kłaść ja zawsze o tej samej porze tj. 19.30 po uprzedniej kąpieli. Na początku kladlam się z nią na łozku i leżalysmy tak długo az nie zasnęła tj, ok 20 - 20.30. Niestety ostatnio taka forma usypiania się nie sprawdza, Hania musi znowu zostać usypiana nosząc ja po czym odlozona budzi się po kilkunastu minutach z płaczem. Znowu ja noszę i odkładam i trwa to czasem nawet do 21.30.... Nie mam już na to sił, pomocy 😮
 
reklama
Rozwiązanie
Może przesuń usypianie na później. Dzieciom się zmienia. Zwłaszcza w tym wieku. Może ma skok. Może już regres snu (regres 4m, warto poczytać). Nie ma sensu zarzynać się i trzymać sztywno tego co do tej pory było ok.
Jeszcze nie raz się zmieni. Dzieci rosną, uczą się nowych rzeczy i to wszystko wpływa na sen. Trzeba przetrwać.
Może przesuń usypianie na później. Dzieciom się zmienia. Zwłaszcza w tym wieku. Może ma skok. Może już regres snu (regres 4m, warto poczytać). Nie ma sensu zarzynać się i trzymać sztywno tego co do tej pory było ok.
Jeszcze nie raz się zmieni. Dzieci rosną, uczą się nowych rzeczy i to wszystko wpływa na sen. Trzeba przetrwać.
 
Rozwiązanie
Do góry