reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem ze spaniem u rocznego dziecka - nocne budzenie

Dołączył(a)
3 Styczeń 2014
Postów
1
Witam,

Byc może ktoś kto miał podobny problem będzie w stanie mi cos konkretnego poradzić. Moja 13-miesięczna córeczka od około miesiąca zaczęła budzic sie w środku nocy (między 2 a 3) - czasami z histerycznym płaczem a czasami po prostu pojękuje. Kiedy rozbudza się an dobre w momencie gdy próbuję ja usypiać, chce się bawić. Kiedy próbuję zostawić ja samą, wpada w płacz.
Nie znam przyczyny takiej sytuacji: na pewno nie sa to zęby, pielucha czy głód. próbowałam juz wszystkiego. Wcześniej przesypiała całe noce, kiedy sie budziła trwało to chwile i zasypiała sama bez mojej obecności.

Czy to przejściowe, czy przyczyna może być poważniejsza? Nie wiem, proszę o poradę.

Pozdrawiam :-D
 
reklama
poszukaj innych postów w tej tematyce, jest ich bardzo dużo i być może znajdziesz w nich rozwiązania swojego problemu, być może jest to tylko skok rozwojowy i wszystko samo minie ... jeżeli córeczka po wybudzeniu chce się bawić nie możesz na to pozwolić, trzeba zgasić światło i próbować aż do skutku :-)
 
Jeśli budzi się z przeraźliwym krzykiem, to mogą być lęki nocne, choć one wyst. ok. 2 roku życia, ale każde dziecko jest przecież inne... poszukaj sobie dokładnie, jakie są objawy i zobacz, czy występują u Twojego dziecka.
 
a moze jakieś łóżeczko bujane lub kołyska, myślałaś o tym? widziałam np na feretti,pl pare modeli ale i na allegro są fajne :)
 
Do góry