reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem ze spaniem

kubusiowa25

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Październik 2016
Postów
44
Witam. Karmie piersią już lekko ponad 6mies, no prawie 7..powiedzcie mi mamy czy możliwe że mojemu synkowi nie wystarczy moje mleczko i dlatego budzi się co chwilę w nocy? Po kompieli dostaje mm (150ml) i spi 3-4h a że mam świadomość że w nocy mleko nabiera mocy karmie właśnie piersią ale synek po piersi budzi się ci chwilę. Ząbki już na wierzchu więc najpierw nerwowo gryzie piers, pije 10 min, zasypia i budzi się znów za 50min...
 
reklama
Mój synek 7 miesięczny po kąpieli wypija 150ml, tak ok. 19-20, dostaje następną porcję 120 ok. 23, przesypia do 1-2 w nocy , znów karmienie ok 4 i śpi czasem do 7 rano, zdążają się noce że po karmieniu o 23 przesypia do 4 rano, zje i śpi do 7.
 
Mleczko starcza,a maluszek sie budzi na cycusia bo potrzebuje bliskosci. Mecza go zabki, a gryzienie tez mu przynosi ulge, a Twoje mleko , dortyk i bliskosc koja i usypiaja
 
Z dnia na dzień już lepiej, chyba ząbki jaz tak nie dokuczaja. A ja już myslalm że moje mleczko po takim czasie jest 'za chude'.
 
No właśnie. Ale i tak dobrze przeszedł dolne jedynki. Mimo marudzenia i budzenia się w nocy to obyło się bez gorączki, rozwolnienia itp. Zobaczymy jak będzie z następnym.
 
To prawna, ogólnie jest duży w porównaniu do rówieśników, urodził się z wagą 4120, teraz 10kg, rozmiar 80-86 w zależności od producenta ubrań.
 
reklama
Fajny duży chłopiec. Apropo mojego tematu.. Mikus budzi się nadal w nocy. Budzi się np 6 razy z czego 3razy na jedzienie (obrazowa sytuacja) że względu na ząbki ograniczyć mu karmienia(choć skoro je to tego potrzebuje) w nocy i dopajac woda czy dawać piers tak jak do tej pory?
 
Do góry