reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy laktacyjne

Jak się urodził to ważył 3790 a wagę wypisową 3740. A powiedz mi ile razy w nocy przystawiasz/przystawiałaś? Bo u nas mały w nocy pije tak około 2 razy. Licząc np pierwsze karmienie około 1-2 w nocy i później to różnie ale nie raz prześpi 4-5 h.
 
reklama
Aga i widzisz tu byl blad.
On nie plakal bo byl głodny bo ile takie maluch moze zjesc tylko chciał byc przy Tobie.
Ja miałam super polozne bardzo pomagaly.
Taki maluch ma silna potrzebe ssania i bliskosci w koncu jestesny ssakami.
Mam kolezanke jej coreczka przez 3 miesiace dosłownie wisiala na spacer jak szlam to musiala sie zatrzymywać co chwile dawac pierś i tak co 10 min mala tylko sie uspokajala przy piersi.
Butelke jej dala raz czy dwa wypila ale zaraz znowu do piersi.
I to minelo.
Pozniej juz bobas tak nie wisi.
Moj synek od poczatku mimo kp mam przy nim duzo czasu dla siebie ale nieraz ma takie cos ze zje wyciagne mu i ryk ze dalej chce i nie je tylko dyda bo on smoczka nie lubi :-)
Raz mu zrobilam kaszke na probe a cos Ty dopiero po piersi spał
Czesto mamy myla wiszenie z problemem z laktacja.
A to trzeba przeczekac.
Poczytaj hafije jak masz facebooka mnóstwo mam zawdziecza jej kamienie piersią.
Nie Ty pierwsza nie ostatnia
Rozumiem Twoj zapal mam to samo !
 
To caly czas przybiera:)
Super!
Ja zalezy czasem mniej czasem wiecej ale synek 5 min i najedzony :)
Czasem chce tylko podydac.
Teraz ma 10 mies i tez sie budzi na cyca:)
I niczym go nie oszukam
 
Wazne zeby miec wiedze i wsparcie:-)
Ja duzo czytalam w ciąży i wiedzialam co jest normalnegi w KP i ze tak musi byc na poczatku.
Czasem mamy przez brak wiedzy myla to z problemami
I dobra polozna nie powtarzajaca mity to skarb
 
A nocne karmienia sa bardzo ważne dla laktacji i dziecka bo nocne mleko jest jeszcze bardziej cenne:)
Hmm ile sie maluszek budzi albo budz dostawiaj a jak zasypia to smyraj w brodke :)
Napisz do mnie priv
 
reklama
Dodam ze taki maluszek w szpitalu w 1 dobach potrzebuje zaledwie kilka ml mleka wiec na pewno glodny nie byl a chcial pobyc przy mamie i possac:)
 
Do góry