reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy naszych dzidziorków

Justynko mi połolżna na wizycie poleciła na odpażenia(choć nie mamy ztym problemu)i uczulenia maść Alantan
 
reklama
Moja Zuzia miala dziś robione badanie moczu. Nie powiem że troszkę się rano namęczyłam z pobraniem:-) No ale w koońcu udało mi się pobrać dwie kropelki:-) Niestety okazało się że mój skarb ma leukocyty w moczu. Jutro dzwonię do lekarza ale dziś mam myslówkę. Czy któraś z was też miała taki problem???
 
Efka ile jest tych leukocytów, bo 3-4 to jest jeszcze norma,ale jak moja Wiktoria miała 10-15 po urodzeniu w szpitalu to od razu brali ją na antybiotyki
ważne jest by szybko zadziałać :)powodzonka
 
Zuzia ma 8 tych leukocytów:-( Dziś przy kąpieli zauważyłam że mojej Zuzi ropieje ta ranka po szczpieniu które miala w szpitalu to na ramieniu. W szkole rodzenia mówili że tak się będzie działo, ale myslałam że to w pierwszych tyg. po porodzie.
 
Efka mi też w szpitalu przy wypisie powiedzieli że ranka na przedramieniu może robieć i żeby tego nie rozdrapywać bo ten strupek ma sam odpaść, a kiedy to miało sie dziać to nie powiedzieli. Zazdroszczę ci tak długiego snu w nocy twojej kruszyny, moj skarb niestety budzie się na jedzonka 2-3 razy i czasami ma problemy z ponownym uspieniem się, wtedy to jest koszmar mi juz oczy same się zamykają o on tylko chce sie bawić. W dzien to jest różnie, ale coraz częściej chce się bawić :laugh:
 
Efka,leukocyty są powyżej normy,więc pewnie lekarz zaleci leczenie, a dziś jak pisałaś idziesz do lekarza,więc spokojnie.Ważne,że szybko to zostało wykryte :)
 
Miałyśmy USG stawów biodrowych i wykryli jakiś niedorozwój panewek. Na razie kazali pieluszkować, ale za 2 tygodnie mamy ortopedę. Umrę z niepokoju do tego czasu...
 
Ciapaczek nie łam się na pewno wszystsko będzie dobrze. Możesz się tylko cieszyć że tak szybko to owykryli i że jak się wexmiecie teraz za leczenie to szybko maleństeo będzie zdrowe. Na temat bioderek niestety nie wiem za wiele, na razie specjalizuje się w badaniu moczu. Lekarz zalecił mi ponowne badanie moczu Zuzi żeby miec pewność.
 
efka21 pisze:
Na temat bioderek niestety nie wiem za wiele, na razie specjalizuje się w badaniu moczu.

To zabrzmiało dumnie, wręcz profesjonalnie! Dzięki za słowa otuchy. Staram się być optymistką i też się cieszę, że ktoś się uparł zrobić to USG, aż strach pomyśleć, że mogliśmy przegapić problem.
 
reklama
Do góry