reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy naszych dzidziorków

efka21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Marzec 2005
Postów
188
Postanowiłam założyć ten wątek ponieważ nie ma generalnie gdzie pisac o naszych kupkowych i płaczących problemikach. Wiem że te tematy są poruszane w innych wątkach ale może lepiej zrobić jeden oddzielny. Moja malenka ma ostatnio straszne problemy ze spaniem. Widze że oczka się jej zamykają i na chwilke nawet usypia alae zaraz dostaje jakiś drgawek i się budzi i płacze bo nie może spac. Czy u was też tak się zdarza???
Drugi mój problem to oczko, malenka od kilku tyg. ma strasznie zaropiałe oczko jedno lewe, napoczątku lekarz kazał je przemywać solą fizj. ale ostatnio jak byłyśmy u lekarza to dał kropelki i powiedział że jak nie przejdzie to przekuwanie kanału łzowego..... jestem przerażona.
Mam jeszcze pytanko o te fatalne badanie moczu... Jakie objawy miały wasze dzidziorki co was zanieopokoiło. Moja maleńka tez ma skierowanie na badanie moczu ale ninestety musze z tym zaczekać do poniedziałku
 
reklama
mojej małej tez zakrapiam oczka,bo szczególnie lewe jej ropieje ::) i to prawie od dnia narodzin. Już używamy drugi rodzaj kropli!! ale to mnie jeszcze nie przeraża,za to przeraża mnie fakt że jak nie wyleczymy tego to musimy iśc do okulisty na mały "zabieg" w lekkim oszołomieniu i miejscowym znieczuleniu!!! pediatra powiedziała że nie należy to do najprzyjemniejszych przeżyć :(

co do drżenia to małej czasem skacze nóżka ,pediatra powiedziała że to z braku wapna...no ale ja jej daję calcium w syropku ::)

i w ogóle mała ostatnio zrobiła się krzykliwa :p
 
mojej Julce również ropieje i łzawi lewe oczko smarujemy neomecyną a po nowym roku musimy iśc do okulisty  mam nadzieję ze obejdzie się bez przetykania kanalików.. ostatnio zrobiła się równiez bardziej marudna i płaczliwa ale to chyba z powodu brzuszka..
 
a jeśli chodzi o problemiki to walczę dość długo z odparzeniami na szyjce.W miarę udaje mi się to zwalczyć gencjaną na wodzie, no i przemywam rumiankiem, a jak się zagoi to mąką kartoflaną,aby znowu się nie zrobiło
ostatnio tak zrobiłam,tylko później kilka dni nie robiłam tą mączką i znowu się pojawiło
dlatego mączka forever ;D
jeśli chodzi o problemy z oczkami to niestety nie mogę pomóc,nie spotkałam się z tym problemem :(
 
Ile spią wasze dzidzie?? Moja Zuzienka przesypia w nocy 7 godz. ale za to w ciągu dnia cały czas szaleje. Zasypia tylko na 5-10 min. nie ma mowy o dluższym spanku. Jak jest u was??
 
Efka to się ciesz , że w nocy tak długo śpi. Maja w nocy zawsze budzi co 3-4 godziny, a w dzień też bardzo mało i krótko spi. Wieczorem po kąpaniu może by pospała dłużej, ale te wstretne kolki ja budzą.
 
efka czytałam że własnie dzieci które skończa 1 miesiąc tak mają,że w nocy sen się wydłuża a dzień czas czuwania jest dłuższy :) ciesz się tym :) najważniejszy jest Twój sen :)
 
reklama
Moja kruszynka śpi ttak fajnie zaledwie od 5 nocek. Jak pierwszy raz spala tak długo to ja obudziłam się o 4.00 i z walącym sercem i trzęsącymi się nogami szłam do niej do pokoju bo bylam pewna ze pewnie coś jej się stało. Na cale szczęście moj aniołek spał twardo w poprzek lóżka, bo moja Zuzia tańczy całą noc po całym łóżku.
 
Do góry