reklama

problemy po poronieniu

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez wiwionak, 16 Czerwiec 2010.

1. wiwionak

wiwionak Początkująca w BB

witam. w listopadzie poroniłam... był to najprawdopodobniej 3miesiac. dokładnie nie wiem bo sie zabazpieczalismy i miałam normalnie okres przez ten czas. gdy zaczełam miec jakies podejzenia poszlam do gina i on zlecil badanie hcg i wyszło że jestem w ciazy. po okołodwóch tyg dostałam bardzo obfitego i bolesnego okresu zaczełam plamić na brązowo, pojechałam do szpitala bo on nie przyjmował akurat wtedy. w szpitalu zrobili mi bad hcg jeszcze raz i wyszło 0,0 ;(. na jutro poszłam na usg dopochwowe i powiedziała mi że jest czysto i nic tam nie ma i ze nic nie wskazuje nawet ze byłam w ciazy... 2 dni potem poszłam do swojego gina i on był zdziwiony ze tak powiedziala bo mówił że badanie krwi nie mogło sie mylić... przez nastepne 4 miesiace miałam bardzo obfite okresy i do tego starasznie bolesne, zawsze tez w tym czasie meczyły mnie biegunki i wymioty... teraz juz sie uspokoiło ale nie wiem czy nie bede miała potem problemów z ciążą... nie chce znów tego przechodzić... to był najgorszy okres mojego życia... za drugim razem tego nie zniose... wiec jesli któraś z Was przeszla coś takiego to prosze o pomoc...

2. Elena

Elena Grudniówka 2010

Bolące @ po poronieniu to norma.
    Moim zdaniem lekarz powinien na pierwszej wizycie wykonać USG, żeby sprawdzić czy ciąża rozwija sie prawidłowo i określić jej wiek. Przecież badanie krwi powie nam czy jest ciąża, nic wiecej. Czasem hormon hCG jest wykrywany pomimo ciąży ale to tylko wtedy ,gdy bierze sie leki na bazie tego hormonu. Tak było napisane na teście ciążowym.
    Z tego postu wynika ,że były zaniedbania lekarza. Podziękuj mu i wybierz sie do specjalisty.

3. reklama
  4. niunia456

niunia456 Fanka BB :)

Ja poroniłam w 8 tygodniu w październiku 6 dokładnie miałam obfite krwawienie z racji tego ze mieszkam w Uk a dla nich to norma. Poleciałam do Polski w listopadzie na badania czy wszystko jest w porządku itp ginekolog powiedział ze jak dostane miesiaczke moge starać sie od nowa nie dostałam nastepnej miesiączki bo już byłam w następnej ciąży. Zycie potrafi płatać nam figle boje sie bo to za szybko ale co zrobić jestem już prawie na finiszu .

5. Elena

Elena Grudniówka 2010

Ja też szybko zaszłam w tą ciążę. Na początku lutego byłam na zabiegu a na koniec marca już w ciąży. Zresztą widać to w suwaczku.

6. kika111

kika111 Aktywna w BB

ja niestety odrazu zaszłam w kolejną ciąże po zabiegu i tak szybko poroniłam wiec organizm organiozmowi nierówny ale wciąż mam nadzieje Elena gratuluje dzidzi która przyjdzie na dniach

7. montanamonia

montanamonia Początkująca w BB

Ja też jestem w opłakanej sytuacji. W styczniu 2010 przeszłam ciążę pozamaciczną i teraz też chciałabym dzidzi ale nie wychodzi, ale to chyba przez moją psychikę. Nie daję już rady i nie wiem co robić.

8. aniunnia

aniunnia Fanka BB :)

montanamonia zapraszam na wątek główny "ciąza po poronieniu" tam jest wiele dziewczyn w podobnych sytuacjach. Zawsze dowiesz się czegoś więcej.. każdy Cie wysłucha i pomoże..

Poleć forum