reklama

Problemy (seks)

redferrari

Fanka BB :)
Rozwiązania
4
wiem, że pójście do seksuologa to przełamanie bariery, ale naprawdę warto, jeśli jesteś po poronieniu i cierpiałaś przy tym, to może właśnie o to chodzi, że się boi, straty... to nie jest łatwa sprawa, może ma też problemy inne, nie wiem... życzę dobrego rozwiązania sprawy!

reklama

liczba

Rozwiązania
1
Dziewczyny maja racje, jego moze cos meczyc, martwi sie, albo to tylko chwilowe niedomaganie. Z drugiej strony jedyne co mi na mysl przychodzi to moze masz tam " za mokro" czasem wtedy on moze miec takie odczucie :p

w_karolcia

Rozwiązania
0
Dziewczyny maja racje, jego moze cos meczyc, martwi sie, albo to tylko chwilowe niedomaganie. Z drugiej strony jedyne co mi na mysl przychodzi to moze masz tam " za mokro" czasem wtedy on moze miec takie odczucie :p
No ostatnio mam trochę „mokro”. Raz tez była sytuacja taka ale wszystko było ok

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Ostatnio. Cały czas mu „ więdnie” penis po włożeniu. Cały czas byłam zła. Wczoraj rano chciał uprawiać seks, wszystko było okej do czasu jak włożył. Wkurzyłam się i pytam co jest nie tak. On powiedział, ze nic nie czuje. Tylko w pozycji na pieska. Co jestem aż taka luźna. Czuje się tak źle sama ze sobą z tył faktem, ze aż płakać mi się chce. Pomóżcie dziewczyny :( jestem załamana.
Czy staracie się o dziecko? Może chcesz często uprawiać sex tylko po to, aby zajść w ciążę i facet czuje presję? :)

Trisss

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
U nas podobnie... Juz zaczynam się zastanawiać czy ja mu sie nie podobam.

Rozwiązania
0
Nie zwalaj tego na siebie bo powodów takiego stanu rzeczy może byc bardzo wiele i rzadko kiedy jest to kobieta. On może mieć problemy z hormonami (powinien sobie na pewno zrobic odpowiednie badania) Może być zestresowany, albo po prostu moze być to przyczyna jego wieku. Czasami problemy takie nie mają przyczyny a są natury psychicznej. Wysłałaś go do laboratorium?

reklama

Trisss

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jak niby? On wcale o tym problemie nie chce ze mną rozmawiać. Zamyka się i jest źle :(

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019