reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy skórne naszych dzieci.

reklama
kiedys np.czytalam o pampersach z biedronki ze dzieci dostaly grzybice.

:szok::szok::szok:

wierzyć mi się nie chce w takie "fakty" ;-):-D cos mi tu śmierdzi konkurencją - chyba był to artykuł na zamówienie :-p

A my według lekarki mamy atopowe zapalenie skóry :-( Będę musiała wrócić do kąpania małego w Emolium i do proszku dla dzieci Lovela - i mam nadzieję, że to rozwiąże sprawę i że nie jest to reakcja alergiczna na jakiś pokarm :no:
 
hehehe, moze cos sie teraz zmienilo,wiem ze zmienil im sie producent tzn.nazwa ta sama zostala ale kto inny produkuje,kiedys podobno byly super.
my tez wracamy do emolium,maly dostal wysypke,myslalam ze na truskawki ale od 2 tygodni nie zjadl ani jednej a nadal czerwone krostki ma.jakos nie moge zrozumiec ze ma szampon,krem z nivea a plynu do kompania nie toleruje. na poczatku myslalam ze moze potowki ale one chyba pozniej jakby ropa zachodza, prawda?
 
Basia może właśnie ma wysypke od nivea.
My tez mielismy zajebisty hipelalergiczny szampon i balsam i co?
Balsamem ja sie smaruje ,a szampon leży.

Myjemy sie zwykłym mydłem bambino i krem z ziaji albo z serii mydełka.
I nic mu nie jest.
Im bardziej chcesz dobrze,to wychodzi gorzej.
Odstaw na mies. i zobaczysz !!:sorry:
 
Basiu Alan tez miał wysypke kupiłam nive płyn ale tym razem był lipowy i chyba po tej lipce bo kąpie od tygodnia zwykłym bambino i jest juz super wiec mam nadzieje ze znalazłam sprawce ze to nie znowu od jakiegos żarła.
 
Moja Mała ma koło kostki po zewnętrznej stronie jakąś wysypkę i dzisiaj widziałam że pod kolankiem też. Do tej pory tego nie drapała, a dzisiaj próbowała, ale za bardzo sama nie wiedziała gdzie swędzi. Na buzce też ma jakieś krostki, a kilka obok siebie na bródce pod ustami, już staram się myć buzkę częściej, bo to rączki ciągle brudne jak tak na czworaka chodzi, ale ciągle są.
 
Kamilko, krostki pod ustami Fifiś tez czasem ma od śliny,

a te krostki na nóżce, hmmm nie wiem może cos ją ugyzło? jakiś wstrętny komar
:-(
 
reklama
moj kacperek tez ma krostki i to duzo tego na pleckach i pupie, pewnie to potówki tyle ze jakies bardzo czerwone, on w ogole strasznie sie poci w domu chodzi tylko w pampku, włody mam non stop mokre, w poniedzialek go obetne, bo niby po roczku.. czesto go kapie po 3-4 razy dziennie, ale i tak ma te potwoki
 
Do góry