reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy skórne naszych dzieci.

Juluś też ma potówki na szyjce, śpi w nocy przy oknie otwartym i w samym body, w dzien na golca a i tak sie poci ...

Włoski już raz jej sciełam , nie wierze w przesądy a nie chciałam żeby małej do oczu leciały (spiąć da ale zaraz ściąga spinke i ją zjada:baffled:). Teraz jej odrosły trochę i niezle jej sie poci głowa, wiąże w kitkę a ona po chwili sciąga gumke i znow to samo
 
reklama
my też walczymy z potówkami od paru dni, podobnie jak u was też mała chodzi albo tylko w bodziaku albo w ogóle tylko na pampersie, a na plecach i na szyi ma tych krostek całkiem sporo

a co do włosków to ja już swojej też podcinałam, co prawda tylko grzywkę ale u nas było dokładnie tak jak u Beaty, czyli grzywka wchodziła do oczu, a jak włoski związałam w kitka to za chwilkę już gumki na głowie nie było, a bałam się żeby mi tej gumki nie wsadziła do buzi, więc wolałam podciąć grzywkę
 
Dzisiaj to już widziałam te krostki w różnych miejscach, zapewne to potówki, ale przy kostce są inne, ale myślę że to też od ciepła, do tego raczej swędzą
 
u nas już pomału potówki znikają, ma ich jeszcze troszkę ale to już niewielka ilość w porównaniu z tym co było parę dni temu ;-);-);-)
 
Patra a moze jakas felerna partia Ci sie trafila z pampersami.kiedys np.czytalam o pampersach z biedronki ze dzieci dostaly grzybice.

Będe broniła pieluszek z biedronki jeśli mowa jest o "Dadda". Uzywam ich prawie od samego początku i jestem bardzo zadowolona. Zastanawiam sie czym może charakteryzowac się tzw falerna partia ? Wydaje mi sie że każdy bobas na rózne pieluszki może reagowac wysypką. A grzybica od pieluszek hmmm chyba jak sie zmienia dziecku raz na pól dnia pieluchę. Wybaczcie ale jakos mi w to trudno uwierzyc...
 
ja równiez wlasciwie czesto zmieniam rodzaje pampków, teraz akurat mamy huggiesy bo byla promocja, ale i czesto kupujemy dada i moim zdaniem one wogole nie odbiegają od n.p takich huggiesów, nie smierdzą, nie przesiakają, ladnie trzymaja się pupy no i maly nigdy nie mial odparzonej pupy przy nich. Chodz powiem szcerze ze w upaly to czasem malego puszczam nawet bez pampa tylko w majteczkach bo mi jest go szkoda, wole zmyć podłoge.
 
Adddaaa masz racje z tym puszczaniem bez pampka;) W te upały dla maluchów lepiej czasem puścic ich na golaska. Skóra troche pooddycha a ich zadowolenie mówi wszystko.
beata26 no wlasnie róznica w cenie ;)
Jeśli chodzi o potówki to w tych upałach raczej ich nie unikniemy pomimo wszystko. Emoluim do kąpieli i jak najwięcej gołego ciałka , a same znikną za jakis czas. Pozdrawiam dziewczyny:)
 
Ostatnia edycja:
viev napisalm tylko to co slyszalam.kazdy uzywa to co chce.jakos po tym nie moge sie przekonac zeby je kupic. tak samo napewno nigdy nie kupie fotelika z chicco, po testach z proxima.nawet za 10 lat jak bede miala nastepne dziecko to nie kupie. tzw.zaufanie do firmy.
 
reklama
I ja puszczam Joniego czesto na golaska bez pampka i wogole bez niczego....siedzimy czesto na kocyku w ogrodzie i tam niech sobie siusia ile chce :):D
A co do pieluszek...to jak jestem w PL to kupuje jak jest promocja ok 10 paczek HUGISSOW(nie wiem czy tak sie pisze ;)) a jak jestem tu i juz mi zabraknie to pampersy...kupilam ostatnio jakies tanie bo robi kupke 3-4razy na dzien to pomyslalam ze po co tracic na drogie jak i tak mu czesto przebieram-i tu blad byl...dostal odparzenia po 2 dniach...(na noc mial pampersa oryginalnego,,,) takze nie bede na pupci Joniego oszczedzac kilka euro...
 
Do góry