reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

reklama
mnie to się zdarza za każdym razem! jak nie podczas samego stosunku to tuż po jak sobie np usiądę! wtedy to jest dopiero ubaw! ;D ;D ;D
 
dopiero sie dołączam (nie wiem nawet skąd i jak wziąść te śliczne obrazki...)
a co do tematu, to doskonale Was rozumiem i przyznam, że choć mój mąż nie reaguje na to, to ja jakoś jestem tym wewnętrznie skrępowana...
 
powód jest jeden najważniejszy...miłosc która dawalismy mezowi dajemy maluchom i zmieni to sie wtedy gdy przestaniemy "slepo"patrzec na dzidziole. To jest typowe naturalne zachowanie. Urodzenie dziecka wywołuje w kobiecie instyng macieżynski.Kobieta prymitywna była zakochana w swoim potomku do tego stopnia ze w obronie dziecka gotowa była zabic intruza który stanał na jej drodze.Teraz w naszych czasach nie jest to takie drastyczne ale cechy pewne w nas sa i nie da sie ich wykurzyc. Po porodzie obniża sie w nas poziom hormonów odpowiedzialnych za poped płciowy. Kobieta dla własnego"bezpieczenistwa" nie ma okresu co "zabezpiecza" ja przed kolejna ciaza i pozwoli zregenerowac sie organizmowi. Ta która karmi ta forme bezpieczna przedłuza do końca karmienia. Dopiero po pewnym czasie (od zaprzestania karmienia lub połogu) wraca pociag płciowy. Oznacza to ze organizm jest gotowy przyjac kolejnego dzidziusia.Tak juz jest i nic na to nie poradzimy. Wtedy tez przypominamy sobie o męzu który czeka steskniony i oby wierny !!!!!!!!!!!
 
zastanawiam się czy kiedyś przestanę "puszczać" te bączki! no bo przed porodem jakoś ich nie było! czyli teraz co? za wielka jestem? za szeroka?? :D :D :D :D :D jak myślicie, czym to jest spowodowane? dobrze, że już potrafię się z tego śmiać! :)
zozanka! cieszę się, że mogłam poprawić ci humor! ;)
 
i mi się cos takiego zdarzało, kiedy dopiero zaczynaliśmy jeszcze nasze przygody miłosne :) więc na pewno nie byłam "rozjechana" ;) także z tym rozmiarem się nie zgadza, ale już teraz to się nie zdarza... :)
 
goska29 pisze:
powód jest jeden najważniejszy...miłosc która dawalismy mezowi dajemy maluchom i zmieni to sie wtedy gdy przestaniemy "slepo"patrzec na dzidziole. To jest typowe naturalne zachowanie. Urodzenie dziecka wywołuje w kobiecie instyng macieżynski.

myśle że to jest bardzo istotna przyczyna ja tez zauwazyłam ze w ostatnim czasie cała moja uwaga jest skierowana na dziecko wszystkie inne "problemy" schodzą na boczny tor do tego stopnia ze o mały włos nie zapomniałam ze mój starszy syn idzie do szkoły itreba mu kupic książki itp. ;D zakupy robiłam w ostaniej chwili a co dopiero mówic o sexie ??? ???
 
reklama
tylko czy nasi mezowie to przezyja??? ;)

moj własnie wczoraj miał doła z tego powodu i stale sie mnie pytał czy go kocham a ze była juz 24.00 to sie przytuliłam mówiac ze tak i poszłam spac...
 
Do góry