reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z cerą

troszke mi sie poszczescilo z ta cera , fakt , ale tez tak jak Misia czuje sie duzo wieksza niz jestem i malo sexowna .....mam nadzieje ze mi przejdzie bo narazie cierpi na tym druga polowka ::)
 
reklama
a ja z cera mam znow problemy...mialam je zawsze, potem stwierdzono u mnie hiperprolaktynine i gdy zaczelam brac leki(bromergon) wszystkie problemy zniknely. potem zmniejszono mi dawke bromergonu i wszytsko wrocilo-ja mam problemy z broda :-[ ciagle coswyskakuje, bez przerwy! i nic madrego nie znalazlam, choc juz wszystkiego probowalam!
co do oliwek i balsamow to oczywiscie tez uzywam ujedrniajacych itp, choc slyszalam, ze rozstepy jak maja wyjsc to i tak wyjda, chocbysmy sie smarowaly jak szalone...
zastanawialam sie czy mozna stosowac balsamy typu antycellilitowe, wyszczuplajace-np na uda, czy zawieraja one jakies szkodliwe dla dziecka substancje, ktore moglyby przeniknac do krwi ??? ??? ???
 
Mój gin mi powiedział, że żadnych antycellulitów ani wyszczuplaczy w ciąży stosować nie można, gdyż w swoim składzie mają prawie zawsze kofeinę i algi, a one są szkodliwe dla dzidzi. Nie ukrywam, że nie jestem zadowolona zbytnio z tego, bo to początek ciąży, a ja mam już galopujący cellulit .... :( No trudno, jakoś to przeżyję....
 
serduszko nie wykluczone ;D a okaze sie ze dzidzia sobie z nas zarty zrobila i wyjdzie dziewuszka jak talala ;D
 
A ja wczoraj wzielam probke kremu olay no i cala szczesliwa zastosowalam go... No i moja twarz wyglada teraz okropnie. Cala w pryszczykach - dostalam uczulenie... Zawsze w ciazy mi sie wyczula buzia i tak dosc wrazliwa - mam tradzik rozowaty.
 
O matko, to dbaj o siebie!! Ten tradzik to nic przyjemnego...

A mi jakos problemy z cera powoli przechodza i jakos sie wszystko normuje. No, i w koncu przestalam ciagle marznac!!!!
 
reklama
Dokladnie Karoo nic przyjemnego a w dodatku praktycznie nie do wyleczenia, wlasciwie do zaleczenia ino. A przy ciazach karmieniu to i leczyc go sie nie da niestety. Ale na szczescie nie jest w tragicznym stanie. Niewtajemniczeni nie widza nic w mojej twarzy niepokojacego a to dobry znak.
 
Do góry