reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z cerą

tradzik rozowaty ojoj
moja przyjaciloka miala to a wlasciwie dalej ma ....chyba najgorsza postac bo naprawde przykro bylo na nia patrzec , wszedzie takie czerwone zgrubienia , teraz ma leki i wyglada slicznie ale wiele oj wiele sie wycierpiala

Joas ciesze sie ze to lagodna postac i nie uzywaj nowosci , to co do tej pory a bedzie dobrze ;D
 
reklama
A sie pochwale - przyjechala do mnie przyjaciolka na weekend :) i sie zachwycala, ze tak slicznie wygladam w ciazy, ze mi ten stan sluzy... Moze to naprawde chlopiec bedzie?? :)
 
A ja tak slicznie wygladalam z Karolcia w ciazy. A jak bylam z Marcinkiem byly zaklady, ze to bedzie dziewczynka - tylko nikt nie chcial obstawiac chlopca ;). No a teraz uwazam, ze ladnie wygladam. No ale to moja subiektywna ocena.
A dzis uslyszalam od kolezanki ze jestem szczuplutka - jeszcze nie wie ze jestem w ciazy... A mi sie wydaje, ze juz jestem okraglutka...
 
kurczak a mnie ostatnio wlasnie sie cera pogorszyla to znaczy w zeszlym tygodniu , wyskoczyly mi jakies grudki i przebarwienia , okropnosc , brakuje mi slonka zeby choc nachwile sie wystawic i przyrumienic , blada jestem strasznie
 
z cerą nie mam więkiszych problemów.trochę taka szara sie zrobila ale to może wina zimy i braku słońca i świeżego powietrza,za to włosy to robia co chca.wogóle sie nie układają,przetłuszczają no i generalnie dramat,nic z nimi zrobic nie moge. : O0
 
nietety u mnie ciągle bez zmian z cerą... ciagle masa pryszczy na twarzy ..
chyba moja twarz już czeka na słoneczko aby móc się pięknie wystawić do słońca i w ten sposób pryszczy pozbyć..
a może rzeczywiście bęzie chłop??
bo jak byłam w ciąży z Anką to cerę miałam gładziutką i włosy piękne..
 
Agamamani moze chlopczyk bo piekna corusie juz masz , ale slyszalam , ze jak cerka jest ok to raczej na chlopca .....kurczak i tak nasze ciala robia co chca ;D
a slonko to by mi sie bardzo przydalo , brakuje mi slonecznych dni i cieplych spacerkow
 
No dzisiaj to nie pogoda na spacery, ale wczoraj było całkiem przyjemnie. Mam w domu siostrę ze swoim psem i wczoraj właśnie duuużo spacerowałyśmy. A mi cera na twarzy chyba sie poprawiła, za to nie umiem wyeliminować tego co mi powychodziło na ramionach. Reszta na razie dobrze, ale ja cały czas łykam witaminki, więc może moja dzidzia nie okrada mnie z nich za bardzo.
 
reklama
Cera u mnie bez zmian, codziennie znajduję na twarzy nowy "gejzer"... Na ciele, na szczęście zeszły mi wypryski.  Za to kondycja włosów mi się bardzo poprawiła - są jakby bardziej gęste, świecą się ładnie i już tak szybko się nie przetłuszczają.
 
Do góry