reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z cerą

moze to glupio zabrzmi ale czy macie jakies problemy z wlosmai na nogach bo mi rosna w zastraszajacym tempie , chyba szybciej niz przed stanem blogoslawionym
 
reklama
Silunia, ja też mam ten problem. Na nogach, pod pachami i w miejscach intymnych rosną mi włosy jak szalone. Wcześniej sobie depilowałam mechanicznie na nogach, ale odkąd jestem w ciąży, to sobie odpuściłam, bo jakoś gorzej ten ból znoszę i powróciłam do golenia, które muszę uskuteczniać nawet 2 razy w tygodniu, bo inaczej wyglądałabym jak sarna zmiksowana z yeti. Ze zgrozą myślę, co to będzie, jak brzuszek mi się pokaźny zrobi. Będę wtedy musiała P. prosić o pomoc, a on jest tak delikatny i precyzyjny, że na 100% mi coś odetnie, auuu;)

Ja jeszcze zauważyłam, że na brzuchu jakieś mi podejrzanie ciemniejsze włoski się zrobiły. Zawsze miałam taki jasny meszek, pomimo ze jestem brunetką, poniżej pępka szczególnie, a teraz i pod pępkiem i nad mam takie miniwłoseczki, ale ciemniejsze. Mam nadzieję, że to nie jest stan permanentny, bo P. się już śmieje, że w naszym domu w końcu to nie on (oprócz psa oczywiście) będzie najbardziej owłosiony... ;)
 
boze mam to samo i tak szczerze to mam tego juz dosc a co bedzie pozniej !!!! tez uzywam maszynki , a z racji wykonywanego zawodu czesto jestem w spudnicy i niedlugo chyba na maszynki nie wyrobie .....a ostatnio moj G. powiedzial ze mam ostre futerko na nogach ....no zalamka :mad:
 
A ja mam klopoty z zarostem od zawsze jak pamietam - generalnie mam zbyt duzo hormonu meskiego i przez to... Grzeskowi to jakos nie przeszkadza, chociaz jak kazdy facet woli gladkie cialko. Ale zeby takie miec musialabym sie golic codziennie...
 
ja z włosami oprócz tych na głowie nie mam problemów.na nogach to mi tak rosną że jak użyję mechanicznego depilatora to na pół roku mam spokój :)
 
ja ostatnio zauwazylam , ze mam bardziej wysuszona skore na rekach i ramionach , nie wiem czy to przez hormonki , czy przez zime , a smaruje sie codziennie , macie jakis dobry sposob na nawilzenie ????
 
Silunia, to hormonki. Proponuje jakis olejek pod prysznic. Ostatnio uzywalam Nivea i bylo super. Teraz tez musze sie zaopatrzyc, bo juz sie znow tak dzieje. Mam wrazenie , ze brzuch tez mam Karolkowaty ;). Czyzby dziewuszka?
 
no jaos zobaczymy ;D fajnie jakby byla dziewuszka , taka mala roznica byly by prawie jak blizniaczki ;D
mam trzy kuzynki rok po roku , doslownie , pierwsza urodzila sie 10 lipca , kolejna 9 lipca nastepnego roku a trzecia chyba w sierpniu roku nastepnego, jak byly male to dawaly w kosc ale teraz super przyjaciolki i swietnie sie dogaduja bo prawie po tyle samo lat maja ;D

a co do skory to w kapieli tez uzywm olejku i pozniej nailzacz lub balsam i duzo wody pije a skora jak u slonia , sucha
 
reklama
Silunia, tez mam strasznie sucha skore, i nic nie pomaga. Az mi momentami platami odchodzi i strasznie swedzi... A w ogole to sie okazalo, ze mam uczulenie na oliwke dla niemowlat... Jednej firmy, ale boje sie teraz innej wyprobowac...
 
Do góry