reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z cerą

reklama
Hmm, nie wiem, bo od 10 lat stosuje ta oliwke, a nagle sie okazalo, ze juz nie moge... Mysle, ze to tylko na czas ciazy mi wyszlo :)
 
Jesli chodzi o firme na J to wbrew pozorom jest bardzo alergizujaca. Jesli chodzi o dziciaczki to nie stosowalam, bo wiedzialam od wielu lat o tych "wlasciwosciach". No a reklamy to reklamy...
 
E, to nie firma na J tylko na B :)

Od razu przypomina mi sie dowcip: "Pani A powiedziala pani B, ze pani C dala D panu E.
- A dlaczego nie panu F?
- Bo pan F ma G a nie H" :) ;D
 
Po obfitującym w wykwity trądzikopodobne pierwszym trymestrze, w drugim pryszczochy "odpuściły" prawie zupełnie, ot jakiś się czasami przyplącze na brodzie, ale szybko znika, ale za to na dekolcie pojawiły mi się kilka dni temu takie a'la "pajączki", czyli niewielkie wybroczyny, o średnicy ok. 2-3 mm. Jest ich kilkanaście rozsianych poniżej obojczyków, nie swędzą ani nic i nie wygląda to na żadne choróbsko ani uczulenie. Macie/miałyście coś takiego? Głupio mi dzwonić do gina, a do dermatologa u mnie w przychodni są takie kolejki, że na samą myśli mi się iśc odechciewa, za to na prywatnego szkoda mi kasy. Myślicie, że to od tego, że mamy teraz kruche naczynka? Tylko że dlaczego mam je na dekolcie, li i jedynie? ;)

Zastanawiam się czy mogę to posmarować kremem do cery naczynkowej i czy takie można stosować w czasie ciąży..?
 
Ja na twarzy mam ostatnio cere jak dupcia niemowlaka :) plus troszke podkladu i jest zupelnie cacy :) . Ale podobnie jak Ty Dominique, na dekolcie od jakiegos czasu mam kilka takich czerwonych "pajaczkow" - nigdy nie mialam zadnych klopotow ze skora w tym miejscu, wiec mysle, ze to tak juz jest :) Czesc z nich znika jak normalna krostka, ale po jakims czasie pojawiaja sie nowe. Dalam im spokoj i sa teraz duzo jasniejsze, wiec mysle, ze jeszcze troszke i znikna. Jezeli chodzi o kremy to wiem, ze nie powinno stosowac sie kosmetykow z retinolem (wit. A) i z kofeina (wzystkie te na cellulit), wiec mysle, ze tonik czy krem do cery naczynkowej nie zaszkodzi (sama uzywam toniku do tego rodzaju skory).

pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny, na takie wykwity naczynkowe to najlepsza jest witamina C. Po prostu mamy oslabione naczynia krwionoscne przez to, ze jest w nich znacznie wyzsze cisnienie niz normalnie. To naturalne, ze pekaja. Pomaga na nie witamina C. Dwa razy dziennie po dwie tabletki i wystarczy :) Przez miesiac, dwa moze :) Powinno pomoc :)
 
Do góry