reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

Mila79 dziewczyny mają racje idz poprostu do szpitala tam juz sie Tobą fachowo zajmą.Będzie dobrze ;) bądz dobrej myśli.Wszystkie 3mamy kciuki!
 
reklama
Witaj.
W drugiej ciąży, w 6 tygodniu też plamiłam, a raczej dwa dni krwawiłam. Dostałam luteinę i duphaston z zaleceniem odpoczynku.
Bałam się strasznie, uważałam jak mogłam, co przy rozbrykanym niespełna dwulatku było ciężko.
Urodziłam.
Życzę powodzenia.
 
Ja też plamiłam w 6 tc dokładnie przez 3 dni, dostałam skierowanie do szpitala gdzie stwierdzono, że poronienie się nie rozpoczeło(miałam USG) i że czekamy na rozwój sytuacji.
Nie dostałam żadnych leków, ciąża nie była zagrożona mimo tego plamienia.
Efektem jest już prawie 10-cio miesięczny synek widoczny na zdjęciu w avatarze i w podpisie.

Na Twoim miejscu leżałabym plackiem, brała zalecone leki i pewnie tak samo bym się martwiła.
Powinnaś wybrać lekarza, któremu na prawdę ufasz i jego zaleceń słuchać. Plamień i krwawień nie wolno bagatelizować i każdy rozsądny lekarz powinien o tym wiedzieć.
 
Bylam dzis ponownie u lekarza. Tym razem u innej gin. Stwierdzila, ze nie bedzie robila trzeciego usg i zbadala tylko palpacyjnie. Po chwili wziela moja reke i polozyla na dzidziusiu i zapytala, czy czuje. Powiedzialam, ze tak:) Ona na to, ze ciaza sie rozwija, wiec na pewno serduszko bije. Ona dala duphastron i kazala brac dwa razy dziennie + zwolnienie do 11.04, a potem zobaczymy. Powiedziala, ze prawdopodobnie peklo mi po prostu jakies naczynko w macicy. Byla bardzo sympatyczna. Nawet dala nr komorki, abym w razie czego, obojetnie od pory dnia czy nocy w razie czego dzwonila do niej. Tak wiec, ogolnie rzecz ujmujac, wyszlam z gabinetu bardzo podbudowana:)
 
Duphaston jest bardzo dobrym lekiem tez go brałam prawie do 5 miesiaca. Ciesze sie ze sie uspokoiłas teraz duzo odpoczywaj i badz dobrej mysli.
 
Dzieki:) Odpoczywam i modle sie, aby wreszcie plamienie ustapilo. Wtedy bede na 100% spokojna. Pozdrowionka
 
Boje sie ! Bo wczoraj wieczorem zaczelam lekko plamic Delikatnie, bardzo delikatnie. W nocy byl spokoj, rano wlasciwie tez. Poszlam do Gina, dostalam Duphaston. Bardzo sie martwie... nie chce stracic mojej perelki. Bralyscie to?

A jutro jade na genetyczne USG......

Pomozcie mi !!!
 
Ja brałam duphaston, mimo iż nie plamiłam - on na pewno nie zaszkodzi, jak już to pomoże :tak:

Nie martw się!! Stres na pewno dzidzi nie pomaga :no:
 
reklama
Mam nadzieje .... Starm sie nie stresowac, ale to trudno.
probuje sobie dodatkowo tlumaczyc ze to moze przez nadzerke.......

Tak strasznie dlugo czekalismy.............
 

Podobne tematy

Do góry