reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

wizytę mam jutro, może już poznam płeć dzidziusia, ale jak na razie to najważniejsze jest, żeby się to wszystko zagoiło... ja nie mam innego wyjścia jak tylko zakupy przez neta, bo trochę przybrałam, nawet nie wiem ile bo nawet raz nie byłam ważona od kiedy w ciąży jestem, w szpitalu sporo czasu spędziłam to dlatego, nawet książeczke ciążową mam pustą. Brzuszek mi spory urósł, a o biodrach i biuście to już nie wspomnę :) ale podoba mi się brzuszek, niesamowite jak szybko rośnie, dzidzia mnie już kopie, a Ty już czujesz ruchy? Miałaś krwawienie? Oprócz odwarstwienia miałaś krwiaczka? Bo trochę mnie dziwi, że takie małe odwarstwienie i tak długo się goi :( Ja to miałam krwiaka i on ciągle przeszkadzał, żeby się to zagoiło, dopiero jak za drugim razem dostałam krwawienia to on się zaczął zmniejszać a kosmówka sklejać.
 
reklama
Witam,ja mialam odklejona kosmowke i mialam brazowe brudzenie.lekaz nic nie powiedzial ze to krwiak.tylko ze sie odkleilo i nie wiem czy to jest to samo czy nie.ja teraz mam 18 tydz i zaczynam chyba odczuwac ruchy dzidziulki kopanie takie dziwne do opisania.ostatnio lekarz powiedzial ze nie wie czy to nowe odklejenie czy tamto sie nie przykleiło bo łozysko sie wytwarza i wszystko idzie do góry.sama juz nie wiem jak to jest.a za jutrzejsza twoja wizyte trzymam kciuki oby było dobrze zycze Ci z calego serduszka daj znaka po
 
Witam, byłam wczoraj na wizycie, ale nie miałam USG bo mój lekarz nie chciał mnie naświetlać dlatego, że za tydzień w Łodzi będę miała USG połówkowe. Badał mnie ogólnie, szyjka jest OK z czego się bardzo cieszę, bo mi się brzuch stawia, nadal mam przyjmować leki, powiedział, że mogę więcej chodzić, pójść na zakupy...ale ja wolę być ostrożna, za dużo już przeszłam, nie chciałabym tego powtarzać za nic w świecie. Martwi mnie trochę moja waga, bo przed ciążą ważyłam ok 60kg a teraz...68kg :( co będzie później... kazał mi lekarz płyny i owoce ograniczyć, ale ja mam problem z chodzeniem do kibelka więc nie bardzo mogę odstawić płyny
 
To dobrze,ze ok i ze pozwolił Ci troszke wiecej chodzic.ja juz tez nie moge sie doczekac takiej wiadomosci.mam nadzieje ze ja usłysze 2 wrzesnia.mam nadzieje ze sie wszystko przykleiło.odezwij sie po wizycie ja tez dam znac.a co do wagi to ja tak jak mowiłam prawie nic nie przytyłam tylko brzuch mi rosnie do przodu-piłka.i dzis chcialam ubrac swoje spodnie lniane to juz ich nie zapiełam na guzik tylko troche zamka i reszę sznurki podtrzymywały :)chce juz wstac z tego wyra do sklepu po cos na tyłek bo brak mi spodni a przez neta to ciezko kupic-sama wiesz.pozdrawiam:-)
 
jejku, chciałabym żeby na mnie jakieś spodnie weszły z przed ciąży... ja to mam ciążówki wszystko i to rozmiar L :szok: nie wiem co to później będzie, ja zawsze miałam skłonności do tycia więc już nic nie poradzę, a diety trzymać nie mam zamiaru, bo dziecko jest najważniejsze, ja rosnę i ono też :)
 
No pewnie nie ma co sobie żałować ja też jem wszystko,nawet pizze i frytasy mniam :)ale poki co to nie tyje widocznie pozniej nadrobie:)nic straconego.powiedz mi czy wiesz czy krwiak to to samo co odklejenie sie kosmowki?bo ja juz zgupiałam.
 
Wiesz co, nie jestem pewna, ale krwiak robi się przy odwarstwieniu, tzw.krwiak podkosmówkowy,bo kiedy się kosmówka odwarstwia to robi się rana, zbiera się krew i dopóki on nie pęknie bądź się wchłonie to kosmówka się nie zakleja, ale nie jestem pewna na 100% że tak to wygląda przy kosmówce... mnie tak któryś lekarz w szpitalu tłumaczył w moim przypadku, że tak było
 
Dzieki za info.tak własnie myslałam.mam nadzieje,ze juz bedzie ok i ten krwiaczek 16mmx8mm sie juz wchłonał.ciekawi mnie dlaczego tak dlugo mi sie nie chce wchłonac cholerstwo.
 
nie martw się, krwiaki długo się wchłaniają niekiedy szybciej, nie ma reguły... w moim przypadku pękł, bo krwawiłam bardzo 2 razy, za drugim razem długo plamiłam bo prawie 3 tyg, lekarz mówił że krwiak się oczyścił. Jak krwiak pęka to szybciej się to goi, ale z kolei jest bardziej niebezpieczne to dla dziecka, ja miałam go przy ujściu przy szyjce, więc ryzyko było mniejsze
 
reklama

Podobne tematy

Do góry