reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z miesiączką.

reklama
Chcialam sie poradzic..
mam 19lat, miesiączkuję już od 7lat, miewałam miesiączki regularne co 28 dni , trwaly5-6 dni..były dość obfite.
Od jakiegoś roku czasu mam problemy z okresem.. trwa najdłuzej 2 dni, jest strasznie skąpy mogłabym chodzić w jednej podpasce przez cały okres.. bardzo często bolą mnie jajniki.. nie zależnie od dnia cyklu..
Bylam u lekarza, kazał kupic mi nospę..<smieszne> nie mailam zadnych badan ani usg, tylko zwykle badanie ginekologiczne
Przepisal mi tabl antykoncepcyjne dla uregulowania, przy 2 pierwszy opakowaniach byl znow obfity i trwal 4-5 dni , jednak przy 3 znow bylo to samo , 2 dni i koniec.. odstawilam tableti , bo po co sie faszerowac jak nie pomagaja...
czy to normlane, czy powinnam zmienic lekarza i dalej szukac przyczyny?
dodam, ze w rodzinie (mama) miala włokniaka na jajniku..
 
Do góry