reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z układem kostnym po ciazy

K

Kasia2301

Gość
Witam! Moze ktoras z mam miala podobny problem...Jestem mama dwojki dzieci: 5 lat i roczniak. Od trzech lat bolalo mnie kolano. Od pewnego czasu bol bardzo sie nasilil, stad zdecydowalam sie na wizyte u ortopedy. Po badaniach okazalo sie, ze moja rzepka jest miekka, a kosci wykazuja znamiona osteoporozy. Mam 40 lat. Pierwsze dziecko karmilam do 2,5 roku piersią, drugie nadal karmie. Cala ciaze plus karmienie suplementuje sie. Mozna powiedziec, ze biore witaminy dla kobiet w ciazy i karmiacych ponad 5 lat. Ortopeda stwierdzil, ze na moje kosci zle wplywa karmienie piersia. Jednym slowem, dzieci wyssaly ze mnie zbyt wiele niezbednych skladnikow. Aby rozpoczac leczenie powinnam jak najszybciej skonczyc kp i zaczac brac leki. Czy moge jakos zlagodzic problem, poki nie zakoncze kp?
 
reklama
Czyli lekarz się myli? Może powinnam zasięgnąć innej opinii? Te dane są wiarygodne?
 
Czyli lekarz się myli? Może powinnam zasięgnąć innej opinii? Te dane są wiarygodne?
ELactancia to wiarygodna baza, możesz wydrukować tę stronę i pokazać lekarzowi, niech sam sprawdzi. Natomiast radziłabym iść do innego lekarza skonfrontować diagnozę i plan leczenia. Wbrew pozorom, na osteoporozie zna się się reumatolog.
 
Dokładnie, lepiej tę diagnozę skonsultować jeszcze z kimś.. Często lekarze idą na łatwiznę i zwalaja chorobę na coś niezwiązane z tym.. Mój mąż ma problemy z kręgosłupem i ortopeda dał mu na problem z kręgosłupem pyra*lgine 😅 poszedł do reumatologa i dostał leki+rehabilitacje..
 
reklama
ELactancia to wiarygodna baza, możesz wydrukować tę stronę i pokazać lekarzowi, niech sam sprawdzi. Natomiast radziłabym iść do innego lekarza skonfrontować diagnozę i plan leczenia. Wbrew pozorom, na osteoporozie zna się się reumatolog.
Już się umówiłam do reumatologa. Dzięki za pomoc.
 
Do góry