reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z USYPIANIEM dziecka

Witam, proszę pomóżcie mi uporać się z tym problemem. Moje dziecko ma ponad 5 miesięcy i od jakiegoś czasu płacze nocami. Nawet nie otwiera oczy tylko wykrzywia buźkę jakby ją coś bolało i jękliwie płacze. Taki płacz jest kilka razy w ciągu jednej nocy. Czasem dam jej butlę wypije i za jakiś czas znowu to samo. Nie raz zdarzyło się tak, że chciałam dać jej herbatkę a ona niby śpi, oczka zamknięte. Taki płacz jest krótki ale zawsze. Czasem są to pojedyncze krzyki. Czym to może być spowodowane? Czy też się z czymś takim spotkałyście?
Pozdrawiam Magda.
 
reklama
Hej! Mój 6m. synek ma podobnie ale wydaje się nam z męzem że to tylko sny, ma to prawdopodobnie związek z nadmiarem wrażeń w ciagu dnia:-)
 
Nie martw się Magda_J mój synek ma 10 miesiecy i też coś takiego miewał i ma do tej pory , czasami rozpłacze się strasznie a czasami tak kwili. Może to być spowodowane nadmierną ilością wrażeń , lub też może to być wina ząbków, w 5 miesiącu już tam się coś dzieje !:tak:
 
Magda,moja Mała ma pięć miesięcy i podobnie jak Twoje Maleństwo,popłakuje przez sen.nie jest to czeste,ale jednak raz na jakiś czas się pojawi.to chyba nic strasznego,poprostu zły sen.
 
Madziu, może być tak jak piszą dziewczyny, a moze całkiem coś innego. Poczytaj ten tekst, polecam go też dziewczynom, których dzieci budzą sie tak nieoczekiwanie. Mnie też zaskoczył. dr Eduard Estivill
być moze tam znajdziecie pomoc.
Pozdrawiam.
 
Moj maluszek tez tak czasem ma nawet w dzien. Zaplacze sobie przez sen i trwa to chwilke, a potem dalej spi:tak: .Raczej bym sie nie martwila i nie probowala go budzic czy uspakajac. Mozesz ewentualnie sprawdzic czy wszystko ok ale raczej nie igerowac za specjalnie;-) . Tak mysle.
I tak jak poprzedniczka polecam ten sam tekst do poczytania, nawet jesli nie tu tkwi problem. U mnie sie sprawdza.
pozdrawiam
 
Hania też potrafi obudzić się z krzykiem w nocy ale ja jestem pewna ze to od nadmiaru wrażeń. Zaraz potem zasypia i tylko raz wstawałam do niej kiedy rozpłakala się na dobre. A i to robila z zamkniętymi oczkami i zaraz zasnęla.
Nie martw się, może to też ząbki :tak:
 
Oczywiscie!!
Ja na poczatku mialam to samo, naczytałam sie i nasluchalam, bo umowmy sie wszyscy dookola wiedza lepiej;)
 
Witajcie!!!
Mam takie pytanie, Moja corcia budzi sie w nocy tak miedzy 12 a 1 i zawsze o tej porze mam problem z usypiaiem jej.
Juz klade ja do wozka i woze, jak zasnie i za wczesnie chce ja wziasc do sypialni od razu sie budzi.
zaznacze, ze wozek stoi w duzym pokoju, gdzie jest cichutko, ale zawsze właczny telewizor..
Nie wiem dlaczego tak jest.
 
reklama
Do góry