reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z wypróżnianiem - rzadki stolec u niemowlaka

Domi9685

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Luty 2021
Postów
46
Dzień dobry,
Czy któraś z mam miala może taki przypadek, otóż mój synek 4 miesięczny załatwia się co ok. 5 dni (jest karmiony km Bebilon 1) pomijając fakt, iż stolec jest zielony martwi mnie to, że jest on dość płynny jak na tyle dni. Byłam już u kilku pediatrów mówią, że to normalne. Czekam teraz aż synek się załatwił, aby przebadać stolec pod kątem krwi utajonej i flory bakteryjnej. Dodam jeszcze, że synek nigdy nie ma twarde brzuszka. Jak mial ponad miesiąc robiliśmy USG jamy brzusznej ze względu na kolki i Wszystko wyszło okey. Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam
Ps. Załączam zdjęcie stolca oddanego po 5 dniach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Skoro kilku pediatrów mówi, że jest ok, USG było ok, dziecka brzuch nie boli, to w czym właściwie doszukujesz się problemu?
Niemowlak ma rzadszą kupę i to normalne. Wolałabyś zaparcia i męczenie się w trakcie wypróżniania? Bo trochę nie rozumiem. Kupa raz na kilka dni u niemowlaka jest normalna. Za chwilę może się dziecku odmienić i będziesz mieć 3x dziennie i to tez będzie normalne.
 
Osobom korzystającym z aplikacji to zdjęcie wyświetla się na stronie głównej forum na pół ekranu.
 
Skoro kilku pediatrów mówi, że jest ok, USG było ok, dziecka brzuch nie boli, to w czym właściwie doszukujesz się problemu?
Niemowlak ma rzadszą kupę i to normalne. Wolałabyś zaparcia i męczenie się w trakcie wypróżniania? Bo trochę nie rozumiem. Kupa raz na kilka dni u niemowlaka jest normalna. Za chwilę może się dziecku odmienić i będziesz mieć 3x dziennie i to tez będzie normalne.
Martwię sie, poniewaz synek jest bardzo płaczliwy i nie wiem czy może coś go boli. Jedną dr powiedziała, że taki kolor zieleni nie jest okey inni mówią, że może być dlatego sama nie wiem co robić. Mam nadzieję, że te badania dadzą odpowiedziec. Myślałam, że może któraś z mam miała taki przypadek.
 
Martwię sie, poniewaz synek jest bardzo płaczliwy i nie wiem czy może coś go boli. Jedną dr powiedziała, że taki kolor zieleni nie jest okey inni mówią, że może być dlatego sama nie wiem co robić. Mam nadzieję, że te badania dadzą odpowiedziec. Myślałam, że może któraś z mam miała taki przypadek.
Może mieć skok rozwojowy, mogą iść mu zęby, a może taki po prostu ma charakter.
 
Zielony stolec przy mm moze wystepowac i jest to normalne.
 

Załączniki

  • 1fd86a64-e66e-4611-a1d5-ca2c3e86ba75.jpeg
    1fd86a64-e66e-4611-a1d5-ca2c3e86ba75.jpeg
    63,4 KB · Wyświetleń: 14
reklama
Do góry