reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem a bolesne miesiączki

Ja bym raczej stawiała na nadczynność.

Specjalistę już znalazłam, babeczka ma bardzo dobre opinie i duże doświadczenie - endometrioza, posc, problemy z hormonami i wszystko inne co mnie interesuje.

Wszyscy poprzedni lekarze wykluczyli endometriozę, ale wiem, że ją ciężko znaleźć.
A na jakiej podstawie ja wykluczyli? Tego nie da się zobaczyć na obrazie USG. Miałaś laparoskopię lub histeroskopie?
 
reklama
To zamiast stawiać diagnozę, zrób badania i na wizytę już nimi idź. Nie będziesz musiała czekać do kolejnej, by się czegoś dowiedzieć :)

Ja nie potrafię zrozumieć dlaczego lekarze temat olewają. To nie powinno być tak, że kobieta ma się męczyć, bo taki jej urok. Przyczynę w większości przypadków da się znaleźć, ale trzeba chcieć.
Niestety nie zrobię badań bez skierowania. A dosłownie nikt mi nie chce wystawić.
 
Jak to nikt, a lekarz rodzinny? Poza tym możesz iść zrobić prywatnie. W czym problem? Nie wierzę, że nikt nie chce wystawić skierowania.
Lekarz rodzinny mi nie wystawił, bo stwierdził że się na tym nie zna i mam iść do ginekologa. Mam do załatwienia jeszcze parę spraw zdrowotnych prywatnie, więc aktualnie nie mam budżetu na prywatne badania.
 
Lekarz rodzinny mi nie wystawił, bo stwierdził że się na tym nie zna i mam iść do ginekologa. Mam do załatwienia jeszcze parę spraw zdrowotnych prywatnie, więc aktualnie nie mam budżetu na prywatne badania.
Ale nie zna się na wystawieniu skierowania? No nie kumam, albo coś przekręcasz albo nie umiesz poprosić lekarza o skierowanie. Tsh czy ft to nie są specjalistyczne badania, na które tylko ginekolog ma wyłączność.
 
reklama
Do góry