reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy z zajsciem w ciaze po raz kolejny :-(

reklama
sylwia ja mam stwierdzoną niepłodność wtórną
były IUI no ale nie udało się ale za to zaszłam sama tak od razu tylko że poroniłam
i jak dalej nic
oboje z M jesteśmy zdrowi przebadani co jest przyczyną nie wiadomo

skąd jesteś??? o jakiej klinice myślisz???

Jestem z Łodzi, mam za sobą 2 wizyty w Gamecie (marta, u którego lekarza się leczyłaś?). Na razie ciągle badania, sprawdzanie różnych możliwych opcji, przyczyn i możliwości. Jak na razie z opieki w Gamecie jestem zadowolona, nawet bardzo.
lopop, może powinnaś spróbować u innego lekarza?
 
Cześć dziewczyny. Byłam tydzień temu u ginekologa z tym samym problemem co my wszystkie czyli problem z zajsciem w ciaze i tez mi pani doktor powiedziała ze to moze byc nieplodnosc wtorna bo mam 11 letnia córkę. Badania mam przed sobą wiec nie wiem co tam sie u mnie dzieje. W maju ubiegłego roku zaszlam w ciaze w drugim cyklu ale w 9 tc plod obumarl a przez ten rok odlozylismy staranka. Dopiero od lipca wróciliśmy do tematu dziecka. Niby to jeszcze krótko ale zauważyłam ze coś sie dzieje nie tak z moimi cyklami i stwierdzilam ze nie bede czekać roku żeby zgłosić sie do specjalisty od leczenia nieplodnosci i tak trafiłam do pani doktor. Dziewczyny powiedzcie mi czy badania hormonalne Mialyscie robione na NFZ ?
 
cześć dziewczyny

ja również mam niepłodność wtórną i kompletnie nie wiem o co chodzi 3,5 roku temu po 4 latach starać udało nam się naturalnie zajść w ciążę,niestety ciąża okazała się pozamaciczna i usunięto mi ją w 6 tc :-( od tamtej pory miałam 2 x IUI i 2 in vitro w tym crio i niestety nic :-:)zawstydzona/y: nadal walczę z mężem o ciążę ,ale coraz mi ciężej ...chcę zaznaczyć ,że badania mamy bardzo dobre!

pozdrawiam
 
O takim przypadku to nie słyszałam ale mogę polecić klinikę Ab ovo w Lublinie mają świetnych specjalistów, którzy na pewno pomogą.
 
moim zdaniem nie powinnaś panikować ani się nastawiać na najgorsze. Wiem, że się może łatwo mówić, ale najgorsze co możesz zrobić to się nakręcać sama poprzez czytanie różnych rzeczy. Z reguły tak jest, że jak sprawdzasz objawy różnych schorzeń to w 90% masz wszystkie. Zobaczysz co się stanie po wizycie w klinice. A jak któraś z was będzie szukać dobrej kliniki to polecam się wybrać do Invimedu, teraz w Gdyni i Pozananiu mają dni otwarte, więc za darmo można skorzystać z porad.
 
Do góry