reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy z zajsciem w ciaze po raz kolejny :-(

lopop - moze masz racje... ja na razie krotko sie staram i patrze na to z troche inndej perspektywy.

myszor
- gratuluje dwoch skarbow. dobrze, ze trafilas na dobrego ginka :tak:

jak u mnie po 6 cyklach nic nie wyjdzie, to ide meczyc gina o badania. niestety juz pierwszej mlodosci nie jestem (31 lat :eek:) wiec nie ma na co czekac
 
reklama
lopop - moze masz racje... ja na razie krotko sie staram i patrze na to z troche inndej perspektywy.

myszor
- gratuluje dwoch skarbow. dobrze, ze trafilas na dobrego ginka :tak:

jak u mnie po 6 cyklach nic nie wyjdzie, to ide meczyc gina o badania. niestety juz pierwszej mlodosci nie jestem (31 lat :eek:) wiec nie ma na co czekac
ach tam pierwszej młodości gadanie
 
Witajcie dziewczynki, dluuugo mnie znow nie bylo, ale juz jestem :-) u nas dalej nic...tamten cykl trwal 63 dni po @ caly czas mam brazowe plamienia, wiec cos ewidentnie nie jest w porzadku. Daltego jade do ojczyzny na badania.
Dziewczynki znacie moze jakies dobre kliniki nieplodnosci, albo endokrynologa w okolicy Czestochowy?
 
Cześć wszystkim staraczką mam problem chcemy mieć dzidziusia z mężem staramy się juz 2 miesiąc w tamtym miesiącu nic w tym mam mdłości była po tygodniu spuźnienia u lekarza bo test wyszedł z jedną kreską ciemna i druga była ale bardzo bladziutka i po 2 tygodniach jak miała dostac wczoraj dostałam jakies dziwne brązowe i różowe plamy dzisiaj mam cos jak miesiączke ale duzo mnie bledsza ta krew bardziej taka rózowawa i rakie małe skrzepiki czytałam że tak może byc na poczatku przy zagnieźdzaniu się w macicy ale sama niewiem doktor tydzien temu robił mi USG ale nic nie widział i powiedział ze macica jest lekko nabrzmiała ale że za wczesnie bo jak policzyłam był by 3 tydzien ciąży i niewiem co myśleć pomóżcie dziewczyny bo sie zapłacze
 
MariWi, troche trodno cos tu powiedziec...mysle, ze powinnas wybrac sie na Beta HCG, bo lekarz i tak jeszcze nic na USG nie zobaczy. Dawaj znac szybko co i jak! 3mam kciuki!
 
Gwiazdeczka narazie nic nie udało się fasolki niema ale bedziemy próbowac dalej kupiłam sobie testy owulacyjne mam nadzieje ze sie uda zafasolkować trzymajcie kciuki ja trzymam za was pozdrawiam
 
Gwiazdeczka - ja jestem z Łodzi i niestety z Częstochowy żadnych lekarzy nie znam. może poszukaj na Największy ranking lekarzy - opinie, wyszukiwarka, mapa - tam jest duża baza i opinie o lekarzach.

MarWi - trzymam kciuki, żeby się szybko udało.

u mnie znowu przyszla @ :wściekła/y: muszę chyba kupić sobie tez testy owulacyjne, bo na mierzenie tempki rano nie mam siły. w tym cyklu daję sobie na wstrzymanie - nie liczę dni, nie napinam się na wynik. poza tym możliwe, że zupełnie będę musiała odpuścić, bo mam planowany rtg kręgosłupa.

Pozdrawiam!!!
 
ale i tak równo bolą takie długie starania i czy masz już dziecko czy nie nie ma tutaj nic do rzeczy.
zgadzam się z Tobą bez wątpienie.
To że ma się już jedno dziecko nie znaczy że do starań podchodzi się zupełnie inaczej.... ja się nie zgadzam.
Tak samo pragnę drugiego dziecka teraz jak pragnełam mojego pierworodnego. wtedy poszło łatwiej to fakt.... a teraz cóż... jedynie już wpadka kontrolowana.

pozdrawiam was
 
hej wam dziewczynki...

Ujrzalam watek i postanowiłam zawitać...

Moja historia:
mam synka ,we wrzesniu kończy 6 lat,zaszłam bez problemu,,pierwszy cykl....
Wczesniej starałam się 2 lata i nic,,bylam u gina ,badania hormonalne robilam i wszystko oki...
Potem jakies pol roku przerwy,problemy itp..
Teraz mam nowe zycie,innego partnera i co od 4 miesiecy sie staramy i nic kompletnie nic....
Teraz to wiem,ze cos u mnie nie tak,,bomyslalam ze nie,,ale jednak...
Normlanie nieraz to mam dosc,,,zbliza sie 30stka i dupa,,,,a tak chcialam....chce nadal,,ale teraz bardziej mam to gdzies i zaczynam wierzyc,ze ja juz nie bede miala drugiego dzidziusia....

Gwiazdeczko kochana pamietasz mnie???

pozdrawiam was
 
reklama
hej wam dziewczynki...

Ujrzalam watek i postanowiłam zawitać...

Moja historia:
mam synka ,we wrzesniu kończy 6 lat,zaszłam bez problemu,,pierwszy cykl....
Wczesniej starałam się 2 lata i nic,,bylam u gina ,badania hormonalne robilam i wszystko oki...
Potem jakies pol roku przerwy,problemy itp..
Teraz mam nowe zycie,innego partnera i co od 4 miesiecy sie staramy i nic kompletnie nic....
Teraz to wiem,ze cos u mnie nie tak,,bomyslalam ze nie,,ale jednak...
Normlanie nieraz to mam dosc,,,zbliza sie 30stka i dupa,,,,a tak chcialam....chce nadal,,ale teraz bardziej mam to gdzies i zaczynam wierzyc,ze ja juz nie bede miala drugiego dzidziusia....

Gwiazdeczko kochana pamietasz mnie???

pozdrawiam was
witam Ciebie, jesteś moją rówieśniczką i nawet synka mam w ty samym wieku i też mam problem z drugim brzdącem. napisz chociaż jakie badania miałaś robione, hormony?
 
Do góry