reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy z zajsciem w ciaze po raz kolejny :-(

witam sie

lopop hormony tak jest....wszystkie jakie mozliwe,,nie pamietam nawet co t bylo...ale bylo oki,,,a tu nic..
w maju moze do gina sie wybiore,,bo teraz kasy ne mam zbytni,,a ta przyjemnosc 200zł....

pozdrowionka kochane
 
reklama
witam sie

lopop hormony tak jest....wszystkie jakie mozliwe,,nie pamietam nawet co t bylo...ale bylo oki,,,a tu nic..
w maju moze do gina sie wybiore,,bo teraz kasy ne mam zbytni,,a ta przyjemnosc 200zł....

pozdrowionka kochane
a monitorowałaś sobie cykl?
ja pół roku też walczyłam i odpuściłam , potem okazało sie ze nie miałam owulacji , teraz dostałam CLO i dupfaston i miałam w koncu owulke, teraz z nadzieją czakam na efekty
 
no to wysyłaj chłopa na to badanie bo może mieć słabo ruchliwą armię albo ileś procent martwych-trzeba zobaczyć.


w sumie dzisiaj zajarzyłam że mnie tutaj nie powinno być bo z zajście z synkiem nie miałam żadnych problemów a teraz hm, no cóż nie będę tego komentowała
 
hellołłłłlaaa

lopop co ty,on nie pojdzie,ja z nim krotko jestem,wiec jeszcze poczekam,,ale juz troszke sie denerwuje tym faktem ze nic nie wychodzi...
A dlaczego nie powinnas tu byc???

co tak pusto...
 
hellołłłłlaaa

lopop co ty,on nie pojdzie,ja z nim krotko jestem,wiec jeszcze poczekam,,ale juz troszke sie denerwuje tym faktem ze nic nie wychodzi...
A dlaczego nie powinnas tu byc???

co tak pusto...
no bo tytuł brzmi problemy z zajście po raz kolejnya ja z synem nie miałam problemów żeby zajść
 
Witam!!!! Czytając to forum stwierdzam ze moge sie do was zaliczyc. Chociaz nie moge powiedziec jeszcze o długich staraniach. Z pierwsza ciążą nie było kompletnie problemu w ciagu 2 miesiecy "zmajstrowaliśmy" Amelkę :) Mam nadzieje ze bedzie dobrze.
 
lopop no tak,ja tez nie mialam problemow wczesniej,,ale ja to kumam jako ze z druga ciaza nie jest tak szybko zajsc i sa problemy...

renna witaj i powodzenia...
 
reklama
Do góry